Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmány MAJÁK

Areál Termálneho kúpaliska Patince - Kúpele č. 421, 946 39, Patince
 
Apartmán

Pozývame Vás prežiť príjemnú dovolenku v Apartmánoch MAJÁK, ktoré sa nachádzajú v priestoroch kúpeľov Patince. Jedná sa o zabehnutý objekt, v minulosti fungujúci pod názvom ELBA. Objekt ponúka 8 štandardne zariadených apartmánov pre max. 40 osôb s vlastným detským bazénom priamo na ich terase. Obec Patince je vyhľadávaná pre svoje dlhodobo stabilné a veľmi teplé počasie, vyplývajúce z dlhoročných pozorovaní a faktu, že sa jedná o obec, ktorá sa nachádza na najjužnejšom mieste Slovenska a taktiež je tu najviac slnečných dní v roku.

Klienti, ktorí nás navštívia ocenia polohu apartmánov MAJÁK tesne pri vchode do areálu, známych termálnych kúpeľov a tiež vzdialenosť od kúpaliska, iba cca 70 metrov.
Ak prejdete len o 20 metrov ďalej, objavíte slušne zásobovaný obchod so zmiešaným tovarom, základnými potravinami a tradičnou zeleninou južného Slovenska.

Podmienky u nás, sú veľmi vhodné a vyhľadávané mladými rodinami s deťmi. Často nás navštevujú aj trojgeneračné rodiny, pre ktoré poskytujeme všetko potrebné na príjemnú rodinnú dovolenkovú pohodu. Úspešne sa tu môžu zrekreovať a stmeliť aj kolektívy v rámci firemných pobytov.

Možnosť dlhodobého ubytovania pre firmy a podniky prevádzajúce svoju činnosť v okolí, aj v zimných mesiacoch.

Vraciame sa sem každé leto lebo je tu super, aj teraz boli ako vždy splnené naše očakávania. Ďakujeme za výborný oddych a o rok nás tu máte opäť.
Monika s rodinou
100%
24.07.2014

Apartmány MAJÁK zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Baby friendlyDetské ihriskoLetná terasaParkovisko
Objekt ponúka 8 štandardne zariadených apartmánov pre max. 40 osôb s vlastným detským bazénom priamo na ich terase.

Vybavenie izieb

Každý apartmán pozostáva z dvoch izieb pre štyri až päť osôb, jedálenským kútom, kompletne vybavenej zariadenej kuchynky s dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou. V obývačke je spanie pre dve dospelé osoby, príjem káblovej TV. Súčasťou apartmánu je sprchový kút a WC. Na terase pred vchodom je vonkajšie sedenie so slnečníkom. K dispozícii je osem identických apartmánov. Kategória ubytovacieho zariadenie: Chatová osada***

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoFitnessTenisStolný tenisRybolov
Areál termálneho kúpaliska je vzdialený len 300 m od brehu Dunaja a necelých 800 m od Virtského jazera a rieky Žitava. Na rybolov a splav riek sú tu vynikajúce podmienky. V rámci termálneho kúpaliska poskytujú širokú škálu aktívneho oddychu bazény (športový, rekreačný a bazén pre deti) s termálnou vodou 28°C, tobogany, volejbalové ihriská, tenisový kurt, minigolfové ihrisko, pieskoviská či požičovňa bicyklov. K dispozícii je aj jazero s možnosťou vypožičiavania člnov a vodných bicyklov. V okolí je množstvo nenáročných cyklistických trás. Lákavá je aj vyhliadková plavba po Dunaji priamo z prístavu Marína v Patinciach.

Možnosti wellness

Len 150 m vzdialený Wellnes hotel poskytuje rôzne relaxačné služby ako je fitnes centrum, sauna, masáže so zľavou pre našich klientov.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Patince