Týždenný pobyt s polpenziou bol super. Príjemný personál v jedálni i v relaxačnom centre. Výborná strava, výber rôznych jedál. Pokojná poloha a ničím nerušené okolie. čistota na izbách bola samozrejmosťou.
21
Ani nie negatívne hodnotenie,skôr doplnenie. Chcelo by to väčší výber nápojov na recepcii. Možno aj nejaké pohľadnice s obrázkom hotela.
Alexandra Mit Freunden
Datum des Aufenthalts von 19.11.2010 zu 21.11.2010
Krasny hotel s prijemnym personalom, boli ochotni pomoct so vsetkym. Velmi sme si oddychli, wellness bolo prijemne a nad nase ocakavania. Izby su utulne so socialnym zariadenim. Velmi pekny vyhlad z okien a balkonov na lomnicky stit. Jedlo bolo vynikajuce, este teraz spominame na pestrost vyberu.
21
upratovaci personal nesetril nadavkami, kedze sme sa na izbe kvoli spojom domov zdrzali do 11.30. Odchod bol pritom do 12. h.
Agáta Familien mit älteren Kindern
Datum des Aufenthalts von 3.12.2009 zu 6.12.2009
S pobytom sme boli velmi spokojní.Boli sme u Vás už dva krát a určite sa ubytujeme aj počas velkon. sviatkov 2011.
21
žiadne
Ján Familien mit kleinen Kindern
Datum des Aufenthalts von 1.1.1970 zu 1.1.1970
Veľmi príjemné prostredie a výborné Welnes, vhodné pre pobyt s deťmi
21
nemám negatívne skúsenosti
Maria Ältere Ehepaare
Datum des Aufenthalts von 1.1.1970 zu 1.1.1970
Veľmi príjemné zariadenie, milý personál, výborná kuchyňa, ja som celiatička, mimoriadne mi vychádzali v ústrety. Každý večer bol program, ktorý potešil určite rodičov, s deťmi .
21
nemám žiadne, no chýbal mi balkon na izbe
Pavol Ältere Ehepaare
Datum des Aufenthalts von 1.1.1970 zu 1.1.1970
Bol som veľmi spokojný.
21
nemám
Erika Familien mit kleinen Kindern
Datum des Aufenthalts von 1.1.1970 zu 1.1.1970
Super pobyt, aj ked sme na nom boli s manzelom a detmi este v minulom tisicroci.
21
Zima v hotelovom bazene.
Jozef Familien mit kleinen Kindern
Datum des Aufenthalts von 10.4.2009 zu 13.4.2009
Univerzalny hotel v prekrasnom prostredi v moznostou zabavy s detmi v komplexe bazenov s toboganom, v detskom kutiku alebo v okoli hotela. Personal ustretovy, izby pekne zariadene, strava chutna a velmi pestra.
21
male parkovisko na celkovu kapacitu hotela
Ondrej Familien mit kleinen Kindern
Datum des Aufenthalts von 17.8.2010 zu 21.8.2010
Pekný hotel v peknom prostredí
Ideálny pre rodinnú dovolenku
21
------------------
Peter Familien mit kleinen Kindern
Datum des Aufenthalts von 18.2.2010 zu 20.7.2010
Veľmi aktívna dovolenka pre rodinku s deťmi. Bazén, detský kútik,okolie hotela, príroda.Izby vkusne zariadené, čísté. Strava vynikajúca bez výhrad. personál veľmi ochotný a milý.
32
Jedna chyba bola- hotel je veľký, obrovská anonymita.Nočný kľud sa nedodržiava. Boli sme 2 noci s malým dieťaťom a jednu noc sme do 2hod rannej nespali na vedľajšej izbe bola veľmi hlučná spoločnosť viacerých rodín s deťmi, dopelý popíjali a hulákali, deti behali po chodbách, nikomu to nevadilo, nespali sme a až veľké naliehanie a návštevy recepcie sa hluk zkľudnil. Preto volíme dovolenku s dieťaťom za takú cenu v rodiných penziónoch a privátoch.