Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Dubky

Cestice 11, 040 01, Košice
 
Penzión

Penzión Dubky sa nachádza v príjemnom prostredí pod lesom pri medzinárodnej hlavnej ceste  E50 (Bratislava - Košice). Ubytovanie sa nachádza od Košíc 17 min.

Ponúkame Vám ubytovanie vo veľkoryso riešených izbách a apartmánoch vybavených novým zariadením.

Reštaurácia Vás privíta veľkými porciami jedál z tradičnej kuchyne. Z bohatého jedálneho lístka si vyberie naozaj každý.

V neďalekom okolí Vás príjemne prekvapia turistické miesta ako Jasovská jaskyňa, Zádielska dolina a hrad Krásna Hôrka. Výhodná poloha penziónu ponúka možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia v druhom najväčšom meste Slovenska v Košiciach.

Srdečne Vás privítame v našom Penzióne Dubky.

Uplna spokojnosť, zariadenie splnilo všetky naše očakávania. Ubytovanie aj jedlo, príjemný personál, všetko príjemné prekvapenie. Určite tu nie sme naposledy, hoci teraz sme sa tu ocitli len náhodou. Bolo super,ďakujeme.
Mirka
100%
03.05.2012

Penzión Dubky zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 36Kapacita reštaurácie: 109

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoDenný barNefajčiarske prostredieLetná terasaGurmánsky zážitok
Pre svojích hostí bezplatne poskytujeme parkovanie v uzavretom parkovisku, v zadnom priestore nádvoria penziónu, ktorý je nepretržite monitorovaný viackamerovým systémom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVMinibarInternet
Vo všetkých izbách a apartmánoch poskytujeme jednolôžkové alebo dvojlôžkové postele s ortopedickými matracami a roštom, Sat. TV, rádiobudík, WiFi pripojenie na internet, minibar a sušič na vlasy. Samozrejmosťou sú samostatné kúpeľne so sprchovacím kútom a WC.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoDetské ihriskoBowlingBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbFitnesssquashTenisStolný tenisSki servis
Všetky športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačPrekladateľské službyUsporiadateľské službyPCInternetTVFlip chart
Náš kolektív je na základe bohatých skúseností pripravený prevziať za vás všetky starosti, súvisiace s prípravou a organizáciou kultúrnych, súkromných a firemných podujatí ako sú svadby, rodinné oslavy, bankety, recepcie aj gastronomické podujatia a to samozrejme aj mimo vlastných priestorov reštaurácie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Košice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.