Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie EKO Penzión a Kemping LEO

Viničná 62, 962 71, Dudince
 
Penzión

V kúpeľnom mestečku Dudince, vo vzdialenosti 300 metrov od termálneho kúpaliska Dudinka, nájdete príjemné ubytovanie EKO Penzión a Kemping LEO. Penzión poskytuje okrem ubytovania svojim klientom aj kvalitné služby reštaurácie a baru s ponukou celodenného stravovania. Lahodné jedlá a nápoje si hostia môžu vychutnať aj na krytej vonkajšej terase s posedením.

Pohodlný oddych ponúkajú príjemne zariadené izby s celkovou kapacitou 20 lôžok: štyri 2-lôžkové izby (s možnosťou jednej prístelky), dve 3-lôžkové izby a jedna 4-lôžková izba. Všetky sú vybavené chladničkou, televízorom  a bezplatným WiFi .

K dispozícii je bezplatné uzavreté parkovisko strážené kamerovým systémom.

V Kempingu LEO na trávnatom priestore s rozlohou 30 árov je možné stanovať a odstaviť je tu možné až  10 karavanov. Samozrejmé je pripojenie na vodu a elektrinu a na bezplatné WiFi .

V okolí sa nachádza veľa turistických a cyklistických tras, v Kúpeľoch Dudince je možné využiť rehabilitačné procedúry a k dispozícii je aj športové  centrum. Športoví nadšenci si môžu zahrať tenis, squash, bowling a biliard.

Radi vám zorganizujeme firemné akcie a rodinné oslavy so živou hudbou. Dlhodobé a skupinové ubytovanie CENA DOHODOU.

Prosím kontaktujte nás telefonicky na tel. čísle 0940 55 88 37.

My sme tu už boli a teraz sme vzali aj našich znamych a chceme podakovat aj za nich. Velmi boli spokojni hlavne s personalom , su tu mili ludia, ktori si vážia hostí. Aj jedlo bolo vinikajuce chutilo nám.
Rado
93%
08.09.2015

EKO Penzión a Kemping LEO zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20Kapacita baru: 20Kapacita reštaurácie: 20

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barKrbKaviareňLetná terasaGrilGurmánsky zážitok

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet
Izby sú vybavené TV a majú vlastnú alebo spoločnú kúpeľňu. Pri 3-lôžkových izbách a 4-lôžkovej izbe majú zároveň hostia k dispozícii spoločnú plne vybavenú kuchynku, slúžiacu pre prípravu vlastného stravovania.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoFutbalTuristické trasyCyklistické trasyDetské ihriskoBowlingBiliardKrytý bazénsquashTenisAgroturistika

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyBulharskyČeskyPoľskyRuskyŠpanielsky

Kongresové služby

Živá hudbaUsporiadateľské služby
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Dudince
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.