Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - HVIEZDA

Hviezdna 64, 821 06, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
 
Penzión

Hľadáte pre Vás, či pre vašich zamestnancov alebo pre obchodných partnerov cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave? My Vás ubytujeme v nových, priestranných a pekne zariadených izbách za dostupné ceny.

V našom penzióne Vám poskytneme krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie o celkovej kapacite 116 lôžok. Súčasťou penziónu je reštaurácia s barom, ktorá poskytuje služby a priestory na svadby, oslavy a rodinné stretnutia. Našou snahou je vytvoriť pre našich hostí prijemný pobyt s priateľskou atmosférou. Pre rodiny s deťmi je možnosť zapožičanie detskej postieľky.
Okrem štandardných izieb máme k dispozícii aj 2,4,5 a 6 lôžkové Economy izby. U týchto izieb máme sociálne zariadenia (toalety a sprchový kút) v spoločných priestoroch zdieľané medzi izbami.

Tešíme sa na Vašu návštevu a sme pripravení Vám poskytnúť služby v najlepšej kvalite.

Veľmi pekné, čisté ubytovanie, príjemný personál, všetko na jednotku.
Matej
95%
21.10.2013

Penzión HVIEZDA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 116

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barNefajčiarske prostredieVináreňKaviareňGurmánsky zážitok
U nás máte možnosť parkovania priamo v objekte na oplotenom parkovisku, ktoré je nepretržite monitorované kamerovým systémom.
Raňajky by mali byť základom každého dňa. Vybrať si môžete z nášho raňajkového menu, ktoré je pre Vás pripravované z čerstvých a chutných surovín.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVSpoločné sociálne zariadenieInternet
Štandardné izby sú orientované na južnú alebo severnú stranu. Izby majú rozlohu cca 15 m2 + chodba a kúpeľňa. Zariadenie izieb je pekné a účelné. Všetky izby sú nefajčiarske.
Economy izby sú orientované na južnú alebo severnú stranu. Izby majú rozlohu cca 15 až 30 m2, záleží od počtu lôžok. Tieto izby majú sociálne zariadenia spoločné s inými izbami na poschodí, prístup k nim je z chodby. Všetky izby sú nefajčiarske. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v izbách penziónu zadarmo.

Možnosti športovania

Krytý bazénCyklistické trasyBowlingBiliardFitnessStolný tenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.