Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Ister starstarstar***

Višňovského 4, 969 01, Banská Štiavnica
 
Penzión

Objekt Penziónu ISTER je pamiatkovo chránený ako meštianska architektúra renesančného pôvodu s barokovými prestavbami, je vybudovaný na svahovitom teréne v centrálnej časti mesta Banská Štiavnica. Na objekte sú zachované prvky dlhodobej životnosti, základy, mohutné obvodové konštrukcie, schody a krov, čím vykazuje znaky historickej stavebnej pamiatky. Pôvodne meštiansky dom, je renesančný, barokovo prestavaný dvoj a trojpodlažný objekt nepravidelného tvaru „U“. Objekt je pamiatkovo chránený a je zapísaný v štátnom zozname nehnuteľných pamiatok.

Penzión ponúka ubytovanie v piatich apartmánoch a troch dvojposteľových izbách s kompletným príslušenstvom a raňajkami. Dva apartmány sú rodinného typu – pozostávajú z troch izieb, z ktorých jedna je situovaná ako spálňa rodičov, jedna izba má charakter detskej izby a jedna izba je zriadená ako denná miestnosť. Ostatné apartmány sú dvojlôžkové.

Súčasťou zariadenia je spoločenská miestnosť a jedáleň. V budove je zriadená rokovacia miestnosť. Okrem využívania na rekreačné účely je toto zariadenie vhodné aj na usporiadanie rokovaní, školení a konferencií.

Boli sme velmi spokojní s pobytom u Vás
Eva
100%
27.11.2009

Penzión Ister zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20Prístelky: 6

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorOhniskoPsom vstup povolenýDenný barDetské ihriskoLetná terasaGrilParkovisko
Súčasťou zariadenia je spoločenská miestnosť, ktorá je rozdelená na dve časti. V jednej časti sa nachádza útulný bar pre 24 hostí, v druhej časti je jedáleňn, ktorá umožňuje podávanie raňajok pre ubytovaných hostí.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Chladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovaniePoľovačkaZber húbKrytý bazénSki servisRybolov
Všetky športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyFrancúzskyPoľskyRusky

Kongresové služby

FaxKopírovanie
V budove sa nachádza rokovacia miestnosť. Okrem využívania zariadenia na rekreačné účely je toto vhodné aj na usporiadanie rôznych rokovaní, školení a konferencií.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Banská Štiavnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.