Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Kukučínova ulica star*

Kukučínova 483/12, 058 01, Poprad
 
Penzión

Ponúkame Vám výhodné ubytovanie v Poprade v priestoroch nášho penziónu a taktiež ubytovanie v čase školských prázdnin v priestoroch Domova mládeže. Stravovanie pre ubytovaných hostí. Organizovanie školení a seminárov. Priestory pre športové sústredenia.

Penzión aj Domov mládeže sú umiestnené nedaleko centra mesta Poprad cca 5 minút pešo, v blízkosti Športového centra mesta Poprad (celoročné kúpanie v krytom bazéne, otvorené kúpalisko, zimný štadión, tenisové kurty, futbalový štadión, kolkáreň). V čase zimného obdobia sú k dispozícii lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách, Lopušnej doline, Liptovskej Tepličke, Spišskom Bystrom, Vernári.

V penzione sme boli so synom ubytovaný už druhý krát, no vždy iba na jednu noc. S ubytovaním sme boli spokojní, ubytovacie priestory sú primerané k cene ubytovania. Personál je ústretoví.
Petr
82%
24.11.2009

Penzión Kukučínova ulica zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Telocvičňa, detské ihrisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBežkovanieKorčuľovanieKrytý bazénFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

PoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Poprad
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.