Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Oravská horáreň

Zábava - Hruštín 396, 027 41, Oravský Podzámok
 
Penzión

Rozprávkové ticho, pokoj majestátnych hôr a krištáľovo čistý vzduch, to je letná krása Oravskej horárne.  Pozývame vás k bohato prestretému stolu, do areálu, kde dominantou je čistý horský vzduch, pozitívna energia a kde si každého hosťa vážime. Pozrite si naše pobytové balíky na  www.oravskahoraren.sk

Penzión *** Oravská horáreň je vstupnou bránou do rekreačnej zóny Hruštín lokalita Zábava. Nachádza sa v Chránenom krajinnom území Horná Orava v katastri obce Oravský Podzámok.
Mimoriadne čistý horský vzduch má veľmi pozitívny účinok a priaznivo vplýva na hostí, no najmä na deti , ktoré sa boria s alergiami, alebo s astmou. Pobyt v Oravskej horárni tieto problémy potláča a hostia sa k nám radi vracajú.
 
Nachádzame sa v nadmorskej výške 780 metrov v tesnej blízkosti hôr a lesov, ktoré hosťom Oravskej horárne poskytujú výnimočné ticho a pokoj  znásobené zurčiacim potokom Hruštínka.
Areál má rozlohu takmer jeden hektár, prevažná časť je svieža zelená lúka, na ktorej stoja tri samostatné objekty  – Horáreň, Hájovňa a Koliba u Maťka s celkovou kapacitou 60 pevných lôžok a možnosťou prístelky. Parkovanie je v areáli bezplatné, oplotené s dostatkom oddychových aktivít pod altánkami, pri ohnisku, na hojdačkách, trampolíne, alebo pri potoku v areáli. V Oravskej horárni nechýbajú ani milé ovečky, ktoré robia radosť malým aj veľkým.
 
Ak hľadáte miesto s pozitívnou energiou zavítajte na Oravskú horáreň, radi Vás privítame.

Orava, zdravie a lásku rozdáva.

Orava je krásna. Ubytovanie úplne v poriadku. Jedlo chutné, personál príjemný. Určite prídeme znovu.
Eva
97%
16.12.2011

Penzión Oravská horáreň zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 60

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok
Na spríjemnenie pobytu vám ponúkame okrem ubytovania a stravovania aj tieto služby: sauna, schladzovací bazén, odpočiváreň, masáž, fitnes centrum, elektronické šípky, basketbalový kôš, stolný tenis, biliard, cykloturistika, športová streľba, turistické vychádzky so sprievodcom, odborné prednášky o zdravej výžive, spoločenský večer pri krbe a harmonike.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Internet
V každej izbe sa nachádza posteľ s úložným priestorom, nočné stolíky s nočnými lampami, taburetky so stolíkom, televízor s diaľkovým ovládaním, rádio s CD prehrávačom. Zároveň sú všetky izby s kompletným sociálnym vybavením (keramické umývadlo, sprchovací kút a WC). Ďalej je v každej izbe digitálny satelitný TV príjem, vešiaková skriňa, telefón, elektrická konvektorová pec pre vykurovanie izby, koberce pri posteliach a hlavné svetlo s možnosťou regulovania intenzity osvetlenia.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoDetské ihriskoBiliardBežkovaniePoľovačkaZber húbFitnessStolný tenisRybolovAgroturistikaŠkola v prírodeDetský tábor
Letný bazén so solárnym ohrevom, požičovňa horských bicyklov, schladzovací bazén, odpočiváreň, fitnes centrum, elektronické šípky, basketbalový kôš, športová streľba, turistické vychádzky so sprievodcom.

Komplexne vybavené lyžiarske stredisko SKI ZÁBAVA Hruštín leží v nadmorskej výške od 900 m n. m. do 1150 m n. m. na severnej strane Oravskej Magury, 7 km za obcou Hruštín. Táto poloha v kombinácii s účinným systémom umelého zasnežovania zabezpečuje stredisku nielen vynikajúce snehové podmienky počas celej lyžiarskej sezóny, ale umožňuje návštevníkom zažiť aj nezabudnuteľnú jarnú lyžovačku. Neodmysliteľnou súčasťou strediska je skiservis, požičovňa lyžiarskeho výstroja aj detská škôlka pre najmenších. Poskytované sú tiež služby inštruktora pre individuálnu i kolektívnu výučbu.

Možnosti wellness

MasážSauna
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oravský Podzámok
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.