Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Pension Benátky starstar**

Topoľčianska 1, 921 01, Piešťany
 
Penzión

Penzión Benátky je štýlové ubytovacie zariadenie, ponúkajúce kvalitné celoročné ubytovanie v peknom prostredí kúpeľného mesta Piešťany.
Penzión sa nachádza v centre Piešťan pri tichom ramene Váhu, v tesnom susedstve s kúpeľným ostrovom. Okolie penziónu je plné zelene, čo prispieva k príjemnej atmosfére pobytu. V letných dňoch je pre chvíle oddychu k dispozícii vonkajšia terasa s jedinečným výhľadom na tiché rameno Váhu.
Náš penzión so svojou nezameniteľnou atmosférou je ideálnym miestom pre Vaše oslavy, posedenia či dovolenku. S obľubou nás vyhľadávajú hlavne zákazníci strednej generácie, ale predovšetkým tí, ktorým záleží na kvalite poskytovaných služieb a prostredí, ktoré pôsobí priam relaxačne.
Parkovanie vozidiel pre hostí je na uzamknutom parkovisku penziónu zdarma.

Romantické prosttredie, chutné jedlo, krásne Piešťany, dobré masáže. Čo viac dodať. Len to, že sa sem chceme vrátiť.
Mony
98%
20.11.2012

Pension Benátky zahŕňa

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaPsom vstup povolenýGarážVináreňLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Špeciality miestnej kuchyne sú podávané v reštaurácii, vinárni a na letnej terase. Naše zariadenie s netradičným štýlovým interiérom je zameraným na zážitkovú gastronómiu. K dispozícii pre hostí je tiež elektronická ruleta. Hosťom penziónu je k dispozícii grátis vlastné nestrážené parkovisko na noc uzamknuté.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka MinibarChladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovanieKorčuľovanieZber húbFitnessTenisStolný tenisRybolov
Možnosť chytania rýb na súkromnom jazere so zapožičaním rybárskej výstroje.

Možnosti wellness

Možnosti wellness nájdete v blízkom okolí nášho penziónu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

Naše bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych firemných podujatí Vás presvedčia o profesionalite s úsmevom. O Vašich zamestnancov sa postaráme ako o vlastných. Kapacita max. 60 osôb. Aj Vašu rodinnú oslavu pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Radi vytvoríme menu presne podľa vašich predstáv.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Piešťany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.