Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión Encián

Tatranská Lomnica 32, 062 01, Vysoké Tatry
 
Penzión

Penzión Encián svojou polohou v centre Tatranskej Lomnice je ideálnym miestom pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou. Pohodlné a príjemné ubytovanie s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier - Lomnický štít, vás zaiste uspokojí, rovnako ako aj reštaurácia s krbom.

Priamo pri penzióne je parkovisko pre autá, úschovňa pre bicykle/ kočiare/ sane / lyže a predajňa nórskeho športového oblečenia, v ktorom majú ubytovaní hostia zľavu 8 % z ceny nákupu.

Vybavenie penziónu spĺňa štandardy aj pre náročnejších klientov, taktiež pre rodiny s deťmi. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, Wi-fi, mini chladničkou. Na izbách je možnosť prístelky. Ponúkame možnosť ubytovania v apartmáne, v ktorom sú dve samostatne oddelené izby so spoločným sociálnym zariadením vhodné pre rodiny s deťmi.

Penzión má vlastnú reštauráciu, spoločenský priestor, salónik pre 12 osôb a svojím hosťom ponúka aj možnosť sauny a vírivky. V areáli penziónu sa nachádza letná terasa s detským ihriskom.

Penzión je vzdialený len 400 m od údolnej stanice lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici. Nachádza sa 700 m od železničnej stanice.

Ďakujeme za prijemný predlžený víkend vo vašom penzióne. Boli sme spokojní ako s izbou aj ústretovým personálom. Plus výborné večere,. Prídeme v lete na turistiku.
Ferino
97%
27.03.2017

Penzión Encián zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 44Kapacita salóniku: 12Prístelky: 10

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilboutiqueParkoviskoSauna

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieMinibarChladničkaInternet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfDetské ihriskoBežkovanieFitnessTenisSki servisŠkola v prírode
Z hľadiska polohy je Tatranská Lomnica výborne umiestnená v srdci Vysokých Tatier. Od polovice júna do polovice novembra sú prístupné turistické chodníky, ktorými sa dá vystúpiť napríklad na Rysy, Kriváň, Veľká Svišťovka, Lomnický štít, plesá... Z Tatranskej Lomnice môžete vystúpiť lanovkou priamo na Skalnaté pleso (v budúcnosti sa plánuje rozšírenie lanových drách v tomto území). Priame turistické chodníky vedú z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso, Vodopády studeného potoka, do Matliarov. Príjemným spestrením pre nenáročných turistov môže byť aj vychádzka do Tatranskej Lesnej alebo až do Starého Smokovca lesnou cestou.

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Vysoké Tatry
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.