Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión Semmelrock star*

Hviezdoslavova 2, 968 01, Nová Baňa
 
Penzión

Penzión Semmelrock sa nachádza v blízkosti centra mesta Nová Baňa v dosahu dialnice R1.
V okolí penziónu je veľa možností pre kultúrne vyžitie, turistiku, cyklistiku, vodáctvo aj zimné športy: Čertova skala, vrch Sitno, Vtáčnik, rozsiahle cyklotrasy v okolí, veľké množstvo turistických trás, Slovenské banské múzeum v Banskej Štiavnici, Mesto Banská Štiavnica zaradené do národných kultúrnych pamiatok UNESCO, Banskoštiavnický betlehem, Ski Salamandra, Ski Drozdovo.

Na svoje si takisto prídu rybári a vodáci pri splavovaní rieky Hron. Neďaleký Tajch Nová Baňa poskytuje možnosť vodných športov a vyhliadkové výlety. Kúpanie je možné v Počúvadelskom jazere, Vinčachdských jazerách, Evičkinom jazere. Vo vzdialenosti 25 km sa nachádzajú termálne kúpaliská Sklené Teplice a Vodný raj Vyhne.

Chystáte firemné stretnutie, oslavu alebo večierok? Radi Vám zabezpečíme kompletný stravovací servis. Postaráme sa o Vás na svadbách, rodinných oslavách, firemných stretnutiach, promóciach, ďalších súkromných a pracovných príležitostiach i verejných akciách. K dispozícií sú spoločenská miestnosť s kapacitou 48 osôb, denný bar a zimná terasa.

Chcem Vám poďakovať za perfektné zabezpečenie nášho pobytu. So všetkým sme boli spokojní. Všade čistučko, výborné raňajky, milý personál. Veľmi dobrý dojem. Ďakujeme za všetko.
Simona
100%
18.01.2017

Penzión Semmelrock zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18Kapacita baru: 42Kapacita reštaurácie: 42Školiace miesta: 42Kapacita kaviarne: 42Kapacita kongresovových priestorov: 42Prístelky: 3

Vybavenie zariadenia

TrezorOhniskoPsom vstup povolenýDenný barKrbNefajčiarske prostredieKaviareňGrilPredaj drogériového tovaruParkovisko
V penzióne je pre hostí k dispozícií denný bar otvorený od 8:00 do 22:00. Možnosť zapožičania vonkajšieho grilu, sušiča vlasov a žehličky na vlasy, detskej postieľky a ohrádky. Parkovanie pri objekte.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka Internet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoBežkovanieKorčuľovanieParašutizmusPoľovačkaZber húbSki servisRybolovAgroturistikaŠkola v prírodeDetský tábor
V prípade záujmu o jazdenie na koni vám vieme zabezpečiť či už vodenie detí na neďalekom ranči alebo vychádzkové jazdy do prírody pre skúsenejších jazdcov.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky

Kongresové služby

OzvučenieKopírovaniePCDataprojektorInternetTVMikrofónFlip chart
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Nová Baňa
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.