Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - PERLA - AQUA starstarstar***

Ždiar 617, 059 55, Ždiar
 
Penzión

Penzión Perla-Aqua sa nachádza v nadmorskej výške 1000 m pod končiarmi Belianských Tatier. Leží v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry, 15 km od hraničného prechodu s Poľskom Javorina – Lysá Poľana v hornej časti malebnej obce Ždiar.

Z novostavby penziónu PERLA – AQUA je pekná vyhliadka na prekrásnu panorámu Vysokých Tatier.

Penzión poskytuje pre svojich hostí pohodlie domova, ticho, romantiku a komfortný relax. Penzión je vhodným miestom pre ozdravné a relaxačné pobyty (bazén, sauna), firemné akcie, pobyty rodín s deťmi. Všetky služby sú len pre ubytovaných hostí počas celého roka.

Výhodná poloha penziónu je ideálnym východzím miestom pre milovníkov lyžovania, turistiky, cykloturistiky, vyznavačov krás neporušenej panenskej prírody.

Ubytování v penzionu Perla Aqua se mi velmi líbilo. Pokoje hezké, čisté a prakticky zařízené. Strava (polopenze) výborná - jak chuťově, tak množstvím a výběrem. Personál velmi příjemný. Také se mi zde líbily možnosti služeb a nejvíce poloha penzionu - v klidné části obce a s výhledem na Tatry.Určitě všem doporučuji!!
Michaela
98%
12.09.2010

Penzión PERLA - AQUA zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieOhniskoDenný barDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkovisko
Poľovnícky salónik s biliardom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTV

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebBiliardBežkovanieKorčuľovanieZber húbGolfKrytý bazénStolný tenisSki servis
Krytý bazén s protiprúdom a možnosť požičať bicykle a sane priamo v penzióne. Ostatné športové možnosti sú v blízkom okolí nášho penziónu.

Možnosti wellness

Bio sauna, Bio lampa.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Ždiar
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.