Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Raslavičan

Hlavná 236, 086 41, Raslavice
 
Penzión

Reštaurácia & Penzión Raslavičan ponúka celoročné stravovacie a ubytovacie služby v príjemnom prostredí folklórom známej obce Raslavice. Obec sa nachádza v severovýchodnej časti Slovenska na južnom okraji Bardejovského okresu, približne v polovici trasy medzi mestami Prešov a Bardejov v regióne Slovensko – Východ.

Penzión Raslavičan je Vám pripravený poskytnúť okrem príjemného ubytovania, reštaurácie s výbornou domácou kuchyňou a miest na parkovanie priamo pred penziónom aj služby spojené s organizáciou rôznych akcií a podujatí, obchodných stretnutí, rodinných osláv a pod. V letných mesiacoch môžete využiť letnú terasu. Návštevníci si môžu oddýchnuť pri bowlingu, biliarde alebo posedením v internetovom klube. Tí aktívnejší majú k dispozícii bežkárske, turistické a cyklo trate.

Obec Raslavice je známa predovšetkým zachovávaním a rozvíjaním folklórnych tradícií, čoho dôkazom sú aj každoročne organizované„Hornošarišské slávnosti piesní a tancov“, ktoré sa pravidelne konajú v mesiaci jún.
Penzión Raslavičan je ideálnym miestom aj pre šoférov z povolania a ľudí na cestách, ktorí u nás nájdu potrebný oddych na regeneráciu svojich síl.

Zastavte sa u nás a vychutnajte si jedinečnú atmosféru, príjemný personál a pohodlie nášho zariadenia!

Spal som tu a oddychol som si super, pizza bola vyborna. Vďaka
Ján
98%
25.04.2012

Penzión Raslavičan zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18Kapacita reštaurácie: 40

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaFajčiarske / nefajčiarske prostredieLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBowlingBiliardBežkovanieZber húb
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

V zariadení sa možno dohovoriť

Rusky

Kongresové služby

Penzión Raslavičan je Vám pripravený poskytnúť okrem príjemného ubytovania, reštaurácie s výbornou domácou kuchyňou a miest na parkovanie priamo pred penziónom, aj služby spojené s organizáciou rôznych akcií a podujatí, obchodných stretnutí a rodinných osláv do 40 osôb.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Raslavice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.