Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Teniscentrum starstarstar***

Tatranská Lomnica 40, 062 01, Vysoké Tatry
 
Penzión

Pozývame Vás na skvelú dovolenku pod Lomnický štít do Tatranskej Lomnice! Hotel ako stvorený pre rodiny s deťmi, aj pre náročnejšiu klientelu. Nachádza sa v tichom prostredí Tatranskej Lomnice pri ceste k lanovke na Skalnaté pleso.

Hotel Teniscentrum ponúka ubytovanie: v klasických dvojlôžkových izbách s možnosťou 1-2 prísteliek so sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom, v štúdiách s vyšším štandardom s možnosťou 1-2 prísteliek, s krbom, so sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom, a v apartmánoch s možnosťou 1-2 prísteliek s obývacím priestorom, krbom, so sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom.

Už názov penziónu hovorí o možnostiach športového využitia – našim klientom sú k dispozícii 2 tenisové kurty v krytej hale a 1 kurt pred hotelom, ktorý v zimnom období slúži ako klzisko.

V priestoroch hotela sa nachádza reštaurácia s fajčiarskym salónom a letnou terasou. Pnúka možnosť ochutnať nielen slovenské jedlá, ale aj rôzne špeciality a široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov. Obslúži Vás vždy milý a ochotný personál.

Strávili sme tu krásny týždeň. Je tu nádherná príroda, ubytovanie je pekné, čisté, bolo tu fajn a určite sa vrátime na lyžovačku.
adela
100%
07.11.2011

Penzión Teniscentrum zahŕňa

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieGarážKrbLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok
Penzión Teniscentrum Vám ponúka možnosť stravovania sa v tradičnej slovenskej tatranskej reštaurácii. Ponúkame Vám slovenské jedlá, príjemné prostredie a milý personál.

Ak túžite po romantickej svadbe v Tatrách alebo nezabudnuteľnej stužkovej, potom je náš penzión ideálne miesto pre vás. Radi vám zabezpečíme kompletný program podujatia, slávnostnú večeru, zábavu s diskotékou a ubytovanie. Ponúkame Vám naše konferenčné miestnosti, ktoré sú využiteľné aj na oslavy krstín, životných jubilejí, promócií či romantických zásnub. Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme Vám akúkoľvek slávnosť podľa Vašich predstáv!

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka Chladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBiliardBežkovanieKorčuľovanieGolfFitnesssquashTenisStolný tenisSki servis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačFaxUsporiadateľské službyDataprojektorInternetVideo-rekordérPlátnoFlip chart
Penzión ponúka možnosť organizovať firemné školenia, teambuildingy, rauty a akcie rôzneho druhu. V priestoroch sa nachádza malá a veľká konferenčná miestnosť, kde je k dispozícii premietacie plátno, dataprojektor, flipchart, laserové ukazovátko, WIFI, ozvučenie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Vysoké Tatry
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.