Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Villa Rosa starstarstar***

Jesenského 6, 929 01, Dunajská Streda
 
Penzión

Penzión s reštauráciou Villa Rosa v Dunajskej Strede má atmosféru provensálskeho vidieckeho domu, kde v príjemnom prostredí ponúkame možnosť ubytovania sa obchodným partnerom, či rodinám s deťmi. Izby sú ako z rozprávky.

V reštaurácii je možnosť výberu z bohatej ponuky domácej kuchyne.

Zelený salón je miestom rôznych podujatí. Miestnosť pre podujatia po technickej stránke vyhovuje všetkým požiadavkám na usporiadanie konferencií: videoprojektor, zvuková technika, DVD prehrávač, televízor atď. Priestranná terasa s teakovými drevenými stoličkami v lete privíta návštevníka množstvom kvetov a korenistými vôňami. Okrem vysokokvalitných vín ponúkame české pivá, kávu, čaj, koktaily a čerstvo pripravené ovocné šťavy.

Izby sú zariadené vo vidieckom štýle a hostia sa v nich môžu cítiť – i keď len na niekoľko dní – ako v bavlnke. Hostia majú k dispozícii päť izieb a jeden apartmán. Villa má atmosféru provensálskych vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene provensálskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže. Baldachýnovú posteľ ružovej izby si obľúbili najmä mladomanželia. V modrej izbe je na posteľnej prikrývke zobrazený pastiersky výjav. Postele a zábradlia z kovaného železa sú výsledkom umeleckej práce. Priestranné dvojposteľové izby (v prípade požiadavky aj prístelka) sú vybavené modemovým portom, televíznym prijímačom, mini barom, sušičom na vlasy a nastaviteľnou klimatizáciou.

Vďaka blízkosti hraníc je tu možnosť výletov do Rakúska a Maďarska. Bratislava je vzdialená 50km, Viedeň 100km, letisko Schwechat 80km, Budapešť 150km.

Radi Vás privítame.

Nádherné prostredie, príjemné ubytovanie, veľmi dobrá kuchyňa, spokojnosť nadovšetko. ďakujeme, radi prídeme zase.
Olinka a Peťo
100%
24.09.2012

Penzión Villa Rosa zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12Kapacita reštaurácie: 60Kapacita kaviarne: 17Kapacita salóniku: 30Prístelky: 11

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoFajčiarske / nefajčiarske prostredieGarážKaviareňLetná terasaGrilKlimatizáciaGurmánsky zážitok
V penzióne je k dispozícií reštaurácia, kaviareň a salónik. Reštaurácia je zariadená v mediteránskom štýle a jej kapacita je šesťdesiat hostí. Kapacita kaviarne je sedemnásť miest a v salóniku sa pohodlne cíti tridsať hostí. Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozáriom.
V našej reštaurácií si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky medzinárodnej a domácej kuchyne. Medzi nápojmi ponúkame kávu, čaj, koktaily a čerstvo pripravené ovocné šťavy.
Ak nie sme hosťami penziónu, len by sme si chceli vychutnať prepych začarovaného sveta, zastavme sa tu aspoň na vynikajúcu kávu Semiramis, ktorá je vytvorená z najlepších arabských káv.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónAudio video technikaPrístelka MinibarChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniVodné športyDetské ihriskoFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyČeskyMaďarsky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačFaxUsporiadateľské službyInternetTV
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Dunajská Streda
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.