Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ

Slovenský raj - sever, Podlesok - Košariská , 053 15, Hrabušice
 
Ubytovňa

Lokalita: Slovenský raj - sever, na križovatke jedinečných, atraktívnych turistických trás na Kláštorisko (3 km), k východisku do Ferraty Kyseľ (4,5 km), len 200 m nad vstupom do Prielomu Hornádu a 800 m od vstupu do rokliny Suchá Belá. Množstvo ďalších atraktívnych turistických lokalít, krás Slovenského raja a pamätihodností Spiša máte na dosah ruky. Bývať budete za hranicou národného parku, v tichom lesnom prostredí bez tranzitnej dopravy, so živicami prevoňaným, čistým vzduchom. Relax pre telo aj dušu zaručený.

Ubytovanie: Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ so sezónnou prevádzkou (jar - leto - jeseň) s možnosťou stravovania. Celková kapacita: 180 lôžok. Vhodné pre rodiny, malé aj veľké skupiny, školské výlety, školy v prírode, detské tábory, športové, turistické a hobby kluby, firemné zážitkové podujatia. Otvorené od 28.4. do 30.10.2017.

Chata „ZRUB“ (55 lôžok): 15 izieb (3 - 4 posteľových poschodových) s kuchynkou vybavenou chladničkou a so spoločnými sociálnymi zariadeniami (umývadlá, sprchy, WC - zvlášť muži a ženy).

Chaty „BETKA“ (2x10, 2x11 lôžok): v každej chate sú 3 izby (1x 4/5 lôžok v prízemí, 1x2, 2x4 lôžka v podkroví), kuchynka s chladničkou a sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC)..

Chatky „KEMP“ (19x4 poschodové lôžka): chatky so spoločným externým sociálnym zariadením (sprchy a WC) a externou kuchynkou s chladničkou v hlavnej budove.

Izby „RETRO SOCIK“ v podkroví hlavnej budovy (2x2 lôžka, 1x4 lôžka) každá s vlastným sociálnym zázemím (umývadlo, sprcha, WC) a spoločnou kuchynkou na chodbe s chladničkou.

Objednávací formulár

Zažili sme tu super tímbilding ešte teraz spomíname :) a tešíme sa na leto, toto miesto nemôžeme vynechať. Ústretový personál, kopec zábavy, naozaj pekná príroda.
Ďuri
93%
18.02.2016

Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 180

Vybavenie zariadenia

OhniskoGrilParkovisko
WiFi pripojenie, bezplatné parkovanie vozidla, spoločenská miestnosť s TV, areálové vybavenie: ohnisko s grilom, 2 paráky na varenie guláša, palivo na ohnisko, sprievodcovské služby, prívoz a odvoz hostí k zastávkam verejnej dopravy, predaj vstupeniek a zapožičiavanie ferratových setov do Ferraty Kyseľ, zapožičanie/predaj mapy (niektoré služby sú za odplatu).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie (3 izby), spoločné sociálne zariadenie (chaty), kuchyňa (spoločná), internet.

Možnosti športovania

VolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebZber húbŠkola v prírodeDetský tábor
K dispozícii je veľké ihrisko a prekážková dráha. Kurzy skalolezectva, prežitia a vojenského výcviku.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyFrancúzskyČeskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Hrabušice