Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chaty Uhorčík, Ilčík, Rajnoha starstarstar***

Na Bukovine 1452, 013 06, Terchová
 
Chata

Chaty Uhorčík***, Ilčík*** a Rajnoha*** sa nachádzajú v malebnej časti Terchovej pod vrcholmi Malej Fatry. Okrem komfortného ubytovania v chatách na prenájom s hotelovým servisom máte pri každej chate k dispozícii rekreačný priestor s vlastným detským ihriskom a altánkom, zastrešené krbovisko na grilovanie alebo varenie gulášu, parkovisko a veľkú záhradu. Chaty sú komfortne zariadené, každá izba má vlastné wc a sprchový kút. V každej chate je plne zariadená kuchyňa s jedálňou.

Chaty sú vhodné na rodinné dovolenky, priateľské stretnutia aj teambuilding. Chaty sú iba 5 minút od centra obce Terchová. Ubytovanie je možné v jednotlivých izbách alebo je možný prenájom celej chaty.

Chystáte sa na dovolenku s deťmi na Slovensku? Snažíme sa o to, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky. Vlastníme certifikát "Vstúpte s dieťaťom" od Únie materských centier.

Ubytovanie v Terchovej v našich chatách vám poskytne dostatok priestoru pre relax a oddych. Chaty sú obklopené nádhernou prírodou. Pri každej chate je veľký rekreačný priestor s detským ihriskom, takže aj pokiaľ nie ste zrovna na výlete, možete byť na čerstvom vzduchu v prírode a pritom len pár krokov od svojej izby. Terchová a jej okolie sú skutočne okúzlujúce a my spravíme všetko preto, aby ste sa na pobyte u nás cítili čo najprílemnejšie.

Chtěli bychom poděkovat za nádherný čas, za krásné ubytování a za příkladnou péči. Od počátečního objednání přes stravování a doplňkové služby běželo vše jako na drátkách. ... Do budoucnosti Vám přejeme hodně úspěchů a mnoho dalších spokojených rekreantů. Jiří V., Strategic Risk Management, Slovenská sporiteľňa.
Jiří
100%
26.01.2016

Chaty Uhorčík, Ilčík, Rajnoha zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 49Prístelky: 14

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Chata Uhorčík: kapacita 17+5 osôb, počet izieb 6. Prízemie: izby 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyňa vybavená plne k vašim potrebám: chladnička, elektrický sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hriankovač. Spoločenská miestnosť. Poschodie: izby 1x2+1, 2x3+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť. Suterén: herňa a spoločenská miestnosť s krbom. Veľká záhrada pre šport a zábavu s detským ihriskom. Krytý altánok pre grilovanie a varenie gulášu.

Chata Ilčík: chata pôsobí domáckou atmosférou. Drevený interiér pôsobí veľmi útulne. Ubytovanie v samostatných izbách. Na prízemí sa nachádza wellness centrum. Kapacita chaty 15+5 osôb, počet izieb 5. Prízemie: izby 1x2+1, 1x4+1, kuchyňa + spoločenská miestnosť a zimná záhrada so stolným futbalom a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Poschodie: izby 1x2+1, 1x3+1,1x4+1, kuchyňa. Veľká záhrada pre šport a zábavu s detským ihriskom. Krytý altánok pre grilovanie a varenie gulášu.

Chata Rajnoha: dovolenka na chate Rajnoha splní Vaše náročné očakávania. Vybavenia chaty spĺňa kritéria aj pre najnáročnejších zákazníkov. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť pre cca 42-45 osôb. Môžete ju využiť na rodinné stretnutia, oslavy, alebo svadby. Firmy na prezentácie a školenia. Každá izba je zariadená starožitným nábytkom, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.Na každom podlaží je zariadená kuchynka.Chata Rajnoha: kapacita chaty 17+4 osôb, počet izieb 6. Prízemie: izby 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyňa. Poschodie: izby 1x2, 2x3+1, kuchyňa. Suterén: Herňa a spoločenská miestnosť. Veľká záhrada pre šport a zábavu s detským ihriskom. Krytý altánok pre grilovanie a varenie gulášu.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Internet
Ubytovanie je pohodlné a komfortné. Na každej izbe máte k dispozícii, TV s káblovkou a rádio. Samostatná kúpeľňa a WC so sprchovým kútom je samozrejmosťou.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húbSki servis
Jedným zo stredísk, v ktorom sa budete lyžovať je 5-hviezdičkové lyžiarske stredisko Vrátna v nadmorskej výške 600-1709 mnm. K dispozícii je celkovo 14 km zjazdoviek, 12 vlekov a dve sedačkové lanovky. Lyžiarske stredisko ponúka široký rozsah služieb vrátane večerného lyžovania, detský park Kids Zone, babysitting priamo na kopci, lyžiarsky servis, freeride zóny a snowtubing aj pre nelyžiarov. Priamo v Terchovej sa nachádza lyžiarske stredisko SKI GAVURKY. Toto stredisko je ideálne pre začínajúcich lyžiarov a pre rodinnú lyžovačku s malými deťmi.
Ďalším strediskom je 5-hviezdičkové lyžiarske stredisko Kubínska hoľa. Stredisko ponúka 14 km zjazdoviek 8 vlekov a 2 štvorsedačkové lanovky. K dispozícii je snowboard park, lyžiarska škola a škôlka, požičovňa, ski servis. Ďalším rovnako dobre vybaveným strediskom je taktiež 5-hviezdičkové lyžiarske stredisko Veľká Rača. Celková dĺžka zjazdoviek je 13 km, okrem vlekov stredisko ponúka dve 4-sedačkové a jednu 6-sedačkovú lanovku v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami. Kubínska hoľa je od chát vzdialená približne 30 min. a Veľká Rača 40 min. jazdy autom. Ďalším strediskom kde si môžete zalyžovať je lyžiarske stredisko Martinské hole. Z 12 km zjazdoviek si vychutnáte pohľady na Turčiansku kotlinu. Pre snowboardistov je k dispozícii Funpark.

Turistika v Malej Fatre je vhodná pre náročných turistov i pre rodinnú turistiku. Ak máte radi vysokohorskú turistiku, môžeme doporučiť turistiku na Veľký Rozsutec, záverečný výstup po skalách je náročný, ale výhľady sú úžasné. Naopak ľahká turistika z Terchovej sa dá podniknúť na vrch Púpov. Aktraktívna turistika na vás čaká na rebríkoch a stupačkách v Jánošíkových dierach.
Zaplávať si a zrelaxovať sa môžete aj vo Vodnom svete v neďalekom RIC Terchovec (4 km).

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna
Pozývame vás do nášho wellness centra. Relaxujte a oddychujte v romantickej odpočivárni podsvietenej náladovými sviečkami. Relax je doplnený príjemnou relaxačnou hudbou. Wellness je prístupné len pre hostí Chaty Uhočík, Ilčík a Rajnoha v Terchovej. Zažite skvelý relax a regeneráciu s fínskou saunou, infrasaunou, veľkým masážnym a vírivým bazénom SPA s perličkou. Masážne programy: RELAX, HYDRO, THERAPPY, SMART, TURBO, VULCANO, EXTASY.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky

Kongresové služby

Pripravíme pre vás teambuilding podľa vašich požiadaviek, ktorý bude pre vás skutočným zážitkom. Či sa jedná o malé firemné stretnutie alebo väčšiu firemnú akciu s outdoor aktivitami, naše zázemie a služby sú vám k dispozícii pre ich úspešnú realizáciu. Radi vám pomôžeme s prípravou programu pre váš event. Veľmi obľúbený je Stredoveký deň, kde vás dynamické ukážky vnesú do deja stredoveku, ba čo viac, sami si môžete vyskúšať aké je to zaobchádzať so stredovekými zbraňami. V rámci podujatia je možné usporiadať aj firemné súťaže. Ďalší náš tip je Hľadanie Jánošíkovho pokladu, kde zažijete dobrodružstvo, zlepšíte tímovú spoluprácu a rozšírite si znalosti z topografie. Spoločenský večer s grilovaním a dobrou hudbou je príjemným zakončením dňa.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Terchová
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.