Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chaty Zázrivský dvor

Zázrivá - Biela , 027 05, Zázrivá
 
Chata

Ak hľadáte to najlepšie, najkrajšie a cenovo najprístupnejšie ubytovanie na Slovensku, ďalej už nehľadajte, práve ste ho našli v Zázrivej - Bielej, kraj Orava - 3 km od obce Terchová v pohorí Malá Fatra - v blízkosti Vrátnej doliny.
Súčasťou ubytovania Zázrivský dvor sú dve zrekonštruované chaty, obidve sú prakticky a komfortne zariadené, nesú sa v chalupárskom štýle:  Chata pod Magurou a Chata pod Rozsutcom.

Ponúkame Vám nezabudnuteľnú dovolenku na Orave v lete i v zime. Výhľad na krásy Slovenskej prírody - hory, lesy, lúky, čerstvý vzduch. Turistika, oddych, relax a zábava pre Vás i Vaše deti v súkromí, neďaleko známej obce Terchová v pohorí Malá Fatra s výhľadom na Veľký Rozsutec, Stoh a Medzihorie. V blízkosti sa nachádza známa Vrátna dolina, Jánošíkove diery a mnohé iné skvosty Fatranskej prírody.

Super týždeň sme tu mali, perfektná chalupa, prekrásna príroda. Ďakujeme za všetko a pozdravujeme :)
Vikuša
98%
10.09.2015

Chaty Zázrivský dvor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20

Vybavenie zariadenia

OhniskoDetské ihriskoKrbGrilParkovisko
Ubytovanie Zázrivský dvor obklopuje oplotený pozemok, ktorého súčasťou sú dve zrekonštruované chaty v obci Zázrivá - Chata pod Magurou a Chata pod Rozsutcom. Sú prakticky a komfortne zariadené, nesú sa v chalupárskom štýle. Naše ubytovacie zariadenie pre Vás ponúka relaxačno-spoločenské priestory, vonkajšie posedenie s krbom, záhradu so záhradným nábytkom, jazierko, v ktorom sa nachádzajú pstruhy, ohnisko s posedením. Taktiež myslíme na Vaše ratolesti, preto sme pripravili detský kútik – preliezky, hojdačky, pieskovisko. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v areáli objektu.

Vybavenie izieb

KuchyňaTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenie
Chata pod Rozsutcom vybavenie: v chate sa nachádzajú 3 miestnosti:
1. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka, 1x detská postieľka,
2. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka,
3. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka. 1x kuchyňa (plne vybavená kuchynská linka: varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kuchynský riad),
1x obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - BTV – SAT – DVD ),
3x spálňa s rozkladacou pohovkou (súčasťou je detská postieľka pre vaše ratolesti),
2x kúpeľňa (sprchový kút + WC).

Chata pod Magurou vybavenie: v chate sa nachádza 5 miestností určených na spanie, rozdelených nasledovne:
1. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka, 1x detská postieľka,
2. miestnosť - 1x manželská posteľ, 1x prístelka,
3. miestnosť - 1x manželská posteľ ,
4. miestnosť - 1x manželská posteľ, 2x prístelka,
5. miestnosť - 2x poschodová posteľ (pre 4 osoby),
1x kuchyňa, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka (varná plynová doska s teplovzdušnou rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad).
K dispozícii je väčšia obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou (LCD - BTV – SAT – DVD).
1x spoločenská miestnosť (TV, spoločenské hry pre deti, šachy. stolný hokej, 2x posteľ na prespanie).
2x kúpeľňa (1x sprchový kút, 1x vaňa, 2x WC).

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniBežkovaniePoľovačkaZber húbAgroturistika
V lete je možné vybrať si z hustej siete značkovaných turistických chodníkov niekoľkých obtiažností. Hrebeňové túry uľahčia lanovky do Snilovského sedla a na Grúň. Strediskom turistického ruchu vo Vrátnej je bývalá pastierska osada Štefanová, z druhej strany Veľkého Rozustca leží Zázrivá - Biela. Vrátna dolina je súčasťou Národného parku Malá Fatra. Zázrivá a okolie ponúka nespočetné množstvo možností pre plánovanie turistických aj cykloturistických trás pre náročných, ale aj menej náročných.
Na bicykli môžete merať väčšie vzdialenosti a spoznávať tak širší okruh krajiny (ponúkame službu požičiavania bicyklov priamo v Zázrivskom dvore). Trasy pre cykloturistiku vedú cez zaujímavé prírodné aj historické oblasti Zázrivej a Terchovej. Trasy sa vyznačujú pomerne členitým terénom, ktoré sú určené najmä pre náročnejších cyklistov. Voľným pohybom po chotári je možno spoznať to, čo sa nepodarí pri bežnej obhliadke terénu. Trasy Vám ponúknu nádherné výhľady na prekrásnu scenériu pohoria Malá Fatra.
V stredisku Vrátna dolina, v pohorí Malá Fatra, sa nachádza viacero lyžiarskych stredísk (Paseky, Poludňový grúň, Príslop, Oštiepková mulda a Chleb) s umelo zasnežovanými lyžiarskymi svahmi s dobrými podmienkami pre zjazdové lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding, skialpinizmus ale aj snowtubing a paragliding. V závere Starej doliny sa nachádza Chata Vrátna so sedačkovou lanovkou na Chleb.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Zázrivá
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.