Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Cyklo Chata

Kalinov 453, 023 02, Krásno nad Kysucou
 
Chata

Ponúkame Vám možnosť navštíviť našu Cyklo Chatu a prežiť v nej krásne chvíle oddychu v malebnom prostredí kysuckej prírody – v opustenej osade v meste Krásno nad Kysucou.

Celoročne poskytujeme ubytovanie pre max 14 osôb v 5 izbách, z ktorých každá izba má samostatný vchod. Chata má celkom 3 poschodia.

Na najvyššom poschodí sú pre Váš oddych pripravené viaceré izby, dve 1-lôžkové (s väčšou posteľou, ideálne pre páriky), jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková. Postele sú nové a pohodlné. Taktiež tu nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatné WC.

O poschodie nižšie nájdete:

plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnkou, chladničkou, malou mrazničkou, sporákom, varnou kanvicou, sendvičovačom a ručným mixérom. Nájdete tu aj spoločenskú miestnosť s TV-SAT, spoločenskými hrami a pohodlným sedením, jedáleň so stolným futbalom a ďalšiu 3-lôžkovú izbu. Aj na tomto poschodí je kúpeľňa s vaňou a WC, z ktorej vedie vchod do elektrickej sauny.

Prízemie tvoria 2 miestnosti. V jednej môžete osláviť Vašu dovolenku posedením pri kozube a druhá je často využívaná ako odkladacia. Miestnosti sú vyhradené pre fajčenie.

Vykurovanie chaty je zabezpečené drevom v kozube s prieduchmi po celej chate. Komu by bola aj napriek tomu zima, môže si zakúriť aj elektrickými ohrievačmi, ktoré sú na každej izbe.

Najmä v lete si užijete vonkajšiu terasu, pričom v letnom období je krytá, takže sa dá využiť aj za nepriaznivého počasia. Nájdete tu aj krb s roštom, na ktorom sa dajú pripraviť vynikajúce grilované pochúťky. Pre zdatných kuchárov je k dispozícii aj veľký kotlík na guláš.

Priamo pri objekte chaty sú zabezpečené 2 parkovacie miesta. Ďalšie parkovacie miesta sú vzdialené 50 m od chaty.

Okolo chaty vedie nová Bystrická cyklomagistrála, takže na svoje si prídu všetci milovníci bicyklovania, korčulovania, behania a v zime bežkovania. Na bicykloch môžete navštíviť napr. Orloj na Starej Bystrici, vodnú nádrž na Novej Bystrici, skanzen s historickou železnicou na Vychylovke, prírodovedeckú expozíciu v Krásne nad Kysucou a ďalšie atrakcie v okolí. Nie len v zime, ale aj v lete je najviac navštevovaná Snow Paradise Veľká Rača, ktorá sa nachádza v susednej obci – Oščadnica. V zime si prídu na svoje lyžiari či snowboardisti a v lete môžete zakúsiť skvelú bobovú dráhu a mnohé športové atrakcie.
Len 50 m od chaty sa nachádza Cyklo Bufet, ktorý je otvorený v letných mesiacoch (máj – september). V ňom si môžete dať skvele vychladenú čapovanú kofolu či pivečko.

Prečo si vybrať naše ubytovanie?
Tiché prostredie ideálne na relaxáciu,
príjemné posedenie pri krbe v suteréne chaty, 
grilovanie na terase pred chatou,
možnosť využitia sauny priamo v chate,
v blízkosti chaty sú lúky, les i rieka – ideálne na prechádzky, kratšie i náročnejšie túry i zber lesných plodov a rastlín,
možnosť rybolovu v blízkej rieke,
počas hubárskej sezóny zber húb.

Ste u nás všetci srdečne vítaní.  Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pekné prostredie, čisto... Určite sa tu ešte minimálne raz vrátime :)
Mimi
98%
23.03.2017

Cyklo Chata zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 14

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieKrbLetná terasaGrilSauna
WiFi, 2 parkovacie miesta priamo pri objekte chaty.

Vybavenie izieb

Spoločné sociálne zariadenieInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbRybolov
Okolo chaty vedie nová Bystrická cyklomagistrála, kde si na svoje prídu milovníci bicyklovania, korčulovania, behania a v zime bežkovania. Na bicykloch môžete navštíviť vodnú nádrž na Novej Bystrici, Orloj na Starej Bystrici, skanzen s historickou železnicou na Vychylovke a ďalšie atrakcie. Najviac navštevovaná je Snow Paradise Veľká Rača. Na svoje si prídu vyznavači zimných športov lyžiari a snowboardisti, v lete môžete vyskúšať bobovú dráhu a mnohé lezecké športy.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Krásno nad Kysucou
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.