Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Fedor

Mistríky 438, 976 39, Donovaly
 
Chata

Chata sa nachádza na okraji chatovej oblasti pri lese. V chate sú tri izby 1x2 (manželské postele), 1x3, 1x4. Kompletne vybavená kuchyňa, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, elektrický sporák, samostatná špajza. V hale je teplovzdušný krb s rozvodmi do izieb. Vykurovanie je elektrickými konvektormi, na celej ploche prízemia je podlahové vykurovanie.

V letných mesiacoch je k dispozícii altánok s posedením a grilom, ohnisko s posedením. Drevo do krbu je v cene. Chata je vhodná pre pobyty rodín s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich súkromie. Pozemok je oplotený dreveným plotom. Parkovanie je pri objekte, v zime podľa podmienok cca 20 metrov od chaty. Chata sa prenajíma ako celok minimálne na 4 noci alebo podľa dohody. 

Donovaly sú vyhľadávané rekreačné stredisko s možnosťami letného a zimného športového vyžitia. Radi Vás privítame v našej chate.

Telefón: 0905 252 063, email: info@chata-fedor.sk

Tichá lokalita, útulná chata, krásna príroda Donovalov, deti sa vyšantili a my sme si oddýchli. Prídeme sem aj vzime,deti sa už tešia :)
Majka
98%
10.10.2012

Chata Fedor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 9

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbNefajčiarske prostredieGrilParkovisko
Ohnisko, krb, altánok. Zákaz fajčenia v objekte. Parkovanie v lete pri chate, v zime 30m od chaty (doporučujem snehové reťaze).

Vybavenie izieb

2 - lôžková izba, 3 - lôžková izba ( manželská posteľ + 1x lôžko ), 4 - lôžková izba ( manželská posteľ + 2x lôžko ), spoločenská miestnosť s krbom, TV, SAT, rádio, CD prehrávač, DVD prehrávač, domáce kino, kúpelňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, kuchyňa ( elektrický šporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, MV rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač ), špajza, elektrické kúrenie, možnosť dokurovania krbom, na prízemí elektrické podlahové kúrenie.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBowlingBežkovanieZber húbKrytý bazénSki servis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

Nemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Donovaly
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.