Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Horská chata pod Čertovicou

Vyšná Boca 259, 032 34, Vyšná Boca
 
Chata

Chata pod Čertovicou sa nachádza v sedle pri minerálnom jazere Kyselka v nadmorskej výške 1232 metrov nad morom. Už táto nadmorská výška zaručuje ideálne miesto pre zimné športy s garanciou optimálnych snehových podmienok od decembra do apríla.

Sedlom prechádza aj turistický chodník ktorý je označený červenou farbou a je súčasťou cesty hrdinov SNP.  Chata je tiež ideálne východiskové miesto pre zimnú a letnú hrebeňovú turistiku.

Chata sa nachádza približne 10 km od najvyššieho vrchu Nízkych Tatier a 15 km od strediska Jasná. Chata je tiež východiskom na lyžiarske túry a skialp a tiež na bežkovanie.

Je tu sústredených 5 lyžiarskych vlekov 7 lyžiarskych svahov o dĺžke 12 km s dennou úpravou snehu na zjazdovkách. Niektoré zo zjazdoviek sú tiež umelo zasnežované.

Chata sa nachádza priamo pri lyžiarskom stredisku Čertovica a Čertovica STIV, ktoré sa nachádzajú na severných svahoch Čertovej svadby. Vzdialenosť chaty je 100 m od lyžiarskeho vleku, čo umožňuje pre ubytovaných hostí ísť do lyžiarskeho strediska priamo na lyžiach.

Okolité svahy Nízkych Tatier ako Ďumbier, Čertova Svadba, Kumštové sedlo a ako aj celé okolie hrebeňa z Čertovice na Chopok ponúka všetkým milovníkom skialpu a lyžovania vo voľnom teréne vynikajúce vyžitie a jazdy v nádhernej prírode plnej úžasného snehu.

V tejto lokalite sa tiež nachádza bežkárska trať o dĺžke 23 km, ktorá je denne upravovaná.

Okolie chaty je stvorené ako pre letné, tak zimné relaxačné pobyty s aktívnym využitím voľného času pre outdoorové aktivity.

Nádherná príroda, v pohode pekná chata, ústretoví personál, niet čo vytknúť.Ďakujeme za všetko :)
Janka, Palino
95%
20.01.2014

Horská chata pod Čertovicou zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 38Kapacita baru: 25Kapacita reštaurácie: 25

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaDenný barKrbLetná terasaParkoviskoSauna
V zrekonštruovanej reštaurácii s novým exkluzívnym vybavením v pôvodnom štýle a krbom, ktorý dotvára príjemnú atmosféru, je možné objednať si z veľkého množstva chutných jedál a posedieť si pri výhľade na blízke jazierko a panorámu lyžiarskeho strediska. V reštaurácii si okrem iného môžete vychutnať fantastickú kávu a čaj z horských bylín. Môžete si tu posedieť pre sledovaní TV a popíjaní širokého výberu alkoholických a nealkoholických nápojov. Príďte si pochutnať na či už tradičných česko-slovenských pivách alebo na chuti výnimočného čerstvého piva bez konzervačných látok z miestneho pivovaru. Možnosť bezdrôtového wifi pripojenia v priestoroch reštaurácie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbePrístelka Spoločné sociálne zariadenie
Ubytovanie na chate je riešené ponukou viacerých typov izieb. Zväčša je zabezpečené v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách dvoch kategórií. Kategórie izieb: Standard – tento typ izby ponúka štandardnú úroveň ubytovania v čistých a upravených priestoroch s novým kobercom a na komfortných posteliach, bez sociálneho zariadenia. Exclusive – nové exkluzívne vybavenie izieb (exkluzívne postele, stolíky), pohodlné matrace a nové obliečky. Tieto izby majú výhľad na panorámu lyžiarskeho strediska Čertovica. V týchto izbách je samostatná kupelňa. Jednoduché ubytovanie pre skupinu – rozsiahla miestnosť, v ktorej je možné ubytovanie skupiny (5-8osôb). V tejto miestnosti je k dispozícií samostatné WC a sprchy.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbTenisŠkola v prírode
Naše multifunkčné ihrisko je k dispozícií celoročne, v lete na športy ako tenis, futbal, volejbal, basketbal, v zime na kočuľovanie nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre verejnosť.

Možnosti wellness

Fínska sauna, relaxačná miestnosť so soľnými lampami.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Vyšná Boca
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.