Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Čierny Orol starstarstar***

Námestie baníkov 17, 048 01, Rožňava
 
Hotel

CENOVÝ HIT - turistická izba / ubytovanie v hoteli za cenu turistickej ubytovne: iba za 15 € / posteľ / noc.

Príjmite pozvanie na návštevu staromeštianskeho domu z 15 storočia na námestí Baníkov v Rožňave, ktorý v súčastnosti slúži ako Hotel *** Čierny orol. V jeho pokojnom prostredí prežite príjemné chvíle pohody pri chutnom jedle a pití a jedinečnú atmosféru.

Hotel*** Čierny orol sa nachádza v centre mesta na námestí a je zriadený v historickej budove z 15. storočia. Ubytovanie je vhodné pre obchodných managerov, rodiny s deťmi, náhodných turistov, ale i pre malé autobusové zájazdy, mototuristov, alebo cykloturistov počas celého roka.

Tešíme sa na Vás.

Velmi pekné ubytovanie, chutné jedlo, príjemný personál, všetko na úrovni. Ďakujeme, vrátime sa radi a dúfame že čoskoro.
Olinka a Peťo
100%
17.09.2012

Hotel Čierny Orol zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 35Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 12Kapacita kaviarne: 20Kapacita salóniku: 12Prístelky: 5

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaStrážené parkoviskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoVináreňKaviareňLetná terasaZmenáreňSuveníryPredaj drogériového tovaruParkoviskoGurmánsky zážitok
Časť hotela je riešená ako bezbariérová – má osobný výťah. Dobová kamenná pivnica ponúka možnosť osvieženia širokým sortimentom nápojov. Je príjemným miestom na posedenie, prípadne pre oslavy, svadby alebo stretnutia. Dvorová časť Hotela***Čierny orol má okrem uzamykateľného a kamerovým systémom stráženého parkoviska aj okrasnú časť, v ktorej je altánok-letná terasa, s okrasnou zeleňou, skalkou a jazierkom s rybičkami a leknami. Pre mamičky a ich deti je vystavané detské ihrisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka MinibarInternet
Hotel*** Čierny orol ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbarierovým prístupom.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húbKrytý bazén

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyRusky

Kongresové služby

Fax
Pre firmy ponúkame okrem pracovných obedov a slávnostných recepcií, aj priestory na prezentáciu svojich produktov, školenie pracovníkov a pod.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Rožňava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.