Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Dixon starstarstarstar****

Švermova 32, 974 01, Banská Bystrica
 
Hotel

Vyberte sa na Zimnú dovolenku do Areálu zimných športov Snowland, stačí si so sebou zobrať korčule, sánky alebo bežky a môžete sa vyblázniť v našom areáli, ideálnom pre rodiny s deťmi. S naším balíkom máte skipassy za výhodné ceny. Po poriadnej lyžovačke môžete zrelaxovať vo wellness, dopriať si masáž… 

Ubytujte sa v Dixone a zabavte sa s priateľmi v Ministry of FUN na skvelej show v najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku alebo prekvapte svojho partnera či partnerku romantickým darčekom. Využite ponuku našich pobytových balíkov a môžete sa už len zabávať, odpočívať a venovať sa iba sebe ... informácie o pobytových balíkoch nájdete aj v časti Cenník.

Hotel Dixon**** je obklopený zeleňou a lesoparkom, nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Kompletne vybavené kongresové centrum hotela zahŕňa dve klimatizované kongresové sály s kapacitou 200 a 170 miest, štyri školiace miestnosti s kapacitou od 24 do 80 miest, celkovo disponuje kapacitou 490 miest. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup, moderná prezentačná technika, dvoj- až trojprojekcia a profesionálne ozvučenie. Nadštandardnou službou zvyšujúcou komfort hostí-účastníkov kongresov je multimediálny informačný systém v spoločných komunikačných priestoroch hotela ako aj na izbách.

Spoločenské priestory hotela vybavené veľkým profesionálne ozvučeným parketom so svetelnými efektmi poskytujú nadštandardné podmienky na konanie plesov, stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv ako aj osláv významných životných jubileí, rautov, recepcií a podobne. V prevádzke je aj nový nočný bar, známy najmä exkluzívnym prostredím.  

  

Hotel má výborné podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športovým vyžitím v neformálnej, ale o to príjemnejšej atmosfére. K hotelu patrí 12 tenisových kurtov, z ktorých sú 3 k dispozícii aj v zimnom období vo vykurovanej tenisovej hale a v hoteli sú aj 3 squashové kurty.

 

Vedľa Hotela Dixon *** je areál plážového kúpaliska s 5 bazénmi a 2 toboganmi a krytá plaváreň. V okruhu 10 km sú výborné lyžiarske terény s umelým zasnežovaním, preto je vhodný na organizovanie lyžiarskych zájazdov, tenisových a squashových kurzov, sústredení športovcov a rodinné dovolenky v lete aj v zime. 

 

Komplex poskytovaných služieb je zabezpečený kvalitným ubytovaním a vynikajúcou kuchyňou v moderných priestoroch novopostaveného hotela s vlastným stráženým parkoviskom s kapacitou 80 vozidiel.

 

Pozrite si prosím aj našu videoprezentáciu.

bola tam super zabava :)
Anna
53%
06.10.2010

Hotel Dixon zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 234Kapacita baru: 62Kapacita reštaurácie: 200Kapacita kaviarne: 80Kapacita salóniku: 30Kapacita kongresovových priestorov: 500

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieNočný bardiscoDetské ihriskoKaviareňLetná terasaGrilKlimatizáciaGurmánsky zážitok
Spoločenské priestory hotela sú vybavené veľkým profesionálne ozvučeným parketom s najmodernejšími svetelnými efektami. Príjemnú atmosféru navodzuje aj množstvo bodových a ultrafialových svetiel. Priestory poskytujú nadštandardné podmienky na konanie plesov, stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne. Maximálna kapacita pri využití spoločenského centra, denného baru, nočného baru, reštaurácie a 3 parketov (spoločenská sála, nočný bar a reštaurácia) je až 500 osôb. Zabezpečujeme DJ, videozáznam, videoprojekciu. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na stráženom parkovisku priamo pred hotelom. K dispozícii je aj aperitív bar s možnosťou fajčenia s prepojením do denného aj nočného baru. Nightclub známy exkluzívnym prostredím, kvalitnou diskohudbou a príjemnou obsluhou má kapacitu 100 miest a je v prevádzke pri akciách podľa dohody.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka klimatizáciaInternet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalParaglajding Turistické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBowlingBiliardBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbKrytý bazénFitnesssquashTenisStolný tenisSki servis
Hotel poskytuje výborné podmienky na doplnkový program nielen pre hotelových hostí, či už počas konferenčných podujatí ako aj na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxačných pobytov. K hotelu patrí tenisový areál, wellness centrum, bowling a areál plážového kúpaliska, kde je k dispozícii multifunkčná bedmintonová hala s 12 kurtmi - YONEX ARÉNA, bedmintonové centrum BB, 2 umelotrávnaté ihriská na minifutbal, 3 ihriská na plážový volejbal a termálne bazény.

Možnosti wellness

Bublinkový kúpeľVírivý kúpeľSauna
Relaxácia s dokonalým odpočinkom. K dispozícii je krytý bazén, detský bazénik, 2 vírivky, fínska sauna a eukalyptová parná sauna. Po procedúrach alebo v rámci procedúr si vychutnajte oddych v tepidáriu, osviežte sa vitálnym dážďom a nezabudnite na pitný režim pri prameni zdravia. TEPIDÁRIUM - odpočiváreň Vám svojim prijemným prostredím vytvoreným pre dokonalý odpočinok prináša výraznú pozitívnu a mentálnu stimuláciu pre odbúranie stresu. Oddych na vyhrievaných lehátkach je ideálnym ukončením relaxačného pobytu vo Wellness. VITÁLNY DÁŽĎ - vychutnajte si osviežujúce dotyky vitálneho dažďa. Ich sila povzbudí vaše telo a osvieži vášho ducha. Masážna sprcha má uvoľňujúci a relaxačný účinok. Je vhodná pri fyzickej i psychickej záťaži organizmu. PRAMEŇ ŽIVOTA - po horúcich procedúrach dopĺňa stratené množstvo tekutín v organizme, čím zachováva rovnováhu organizmu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieŠpeciálne osvetlenieDVD prehrávačParketPódiumFaxPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službyPCKameraInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Kongresové centrum 490 miest.s multumedialnym informacnym systemom, bezbarierovy pristup. Možnosť dvoj - až trojprojekcie, telefón, videokamera + digitálna kamera, dataprojektor 2x, kino plátno 2x, prenosné plátno, rečnícky pult.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Banská Bystrica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.