Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Elenka starstarstar***

Promenádna 1, 932 01, Veľký Meder
 
Hotel

Klimatizovaný a bezbariérový Hotel ELENKA*** je situovaný na Promenádnej ulici len 60 metrov od termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Celý Hotel Elenka*** je ohradený a strážený kamerovým systémom. Z prízemných terás sa dá vyjsť priamo na trávnatú plochu, ktorá je okolo celého hotela. V cene ubytovania je polpenzia.

16 izieb je dvojposteľových (manželská posteľ), 12 izieb má možnosť prístelku (pohodlný rozkladací gauč – viď   fotogaléria). Každá izba má sociálne zariadenie (WC a sprchovací kút). Všetky izby sú vybavené televízorom s českými a slovenskými programami a tiež samostatným wifi internetovým pripojením. Všetky izby majú priestranný balkón.

Poskytujeme ubytovanie nielen na dlhodobé, ale aj krátkodobé pobyty (predĺžený víkend a pod.).

Neprehliadnite naše SUPER akciové pobytové balíky, nájdete ich v časti Cenník. Tešíme sa na Vás.

Užili sme si kúpalisko a letnú pohodu. Dovolenka vyšla výborne aj vďaka príjemnému ubytovaniu. Bolo super.
Alenka
95%
13.09.2013

Hotel Elenka zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 56Kapacita baru: 50Kapacita reštaurácie: 65Prístelky: 12

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaLetná terasaParkoviskoKlimatizáciaGurmánsky zážitok

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka klimatizáciaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyTenisRybolov
Kúpalisko THERMAL CORVINUS ponúka svojím návštevníkom 9 bazénov s teplotou vody od 25-38°C. 7 nových tobogánov, 2 celoročné so svetelnými efektmi, športoviská a detské ihrisko a iné. Kúpalisko je vložené do príjemného prírodného prostredia, obkolesené 100HA lesoparkom . Termálna voda vyvierajúca z dvoch prameňov má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva.
Dunajská cyklomagistrála je súčasťou jednej z najznámejších cyklotrás v Európe. Veľká časť trasy prechádza na hrádzi Dunaja, kde si cyklisti môžu vychutnať prírodné krásy Žitného ostrova. Cykloturistika Podunajsko> táto cyklotúra je po menej náročnej trase s minimálnym prevýšením, vhodná pre rodinné cyklotúry. Východiskový a cieľový bod je vo Veľkom Mederi.
V lokalite Žitného ostrova je veľa dunajských ramien, ktoré poskytujú množstvo priestoru pre rekreačný rybolov.
Ďalší typ pre zaručenú zábavu a adrenalín je návšteva Slovakiaringu- Orechová potôň. Leží len 31 km od Veľkého Medera.
Dobudovaný komplex v Čuňove s dvomi divokovodnými pretekárskymi dráhami a Múzeom moderných umení Danubia sa stali ďalšou turistami vyhľadávanou atrakciou. Okrem vodných športov ponúka tento areál aj možnosť vyskúšať si rôzne adrenalínové aktivity. Priamo z areálu je možné začať splavovať staré koryto Dunaja - Bodické ramená.

Možnosti wellness

KozmetikaManikúraMasដportová masážReflexná masážAromaterapeutická masážSauna
Okrem kúpania ponúka THERMAL CORVINUS aj oddych v saunovom centre, wellness centre, soľnej jaskyni. O utuženie zdravia návštevníkov sa postarajú liečebné prístroje magnetoterapia BEMER a termo-akupresúrne lôžko CERAGEM.

V zariadení sa možno dohovoriť

NemeckyČeskyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Veľký Meder
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.