Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Esprit starstarstar***

Zadunajská cesta 12, 814 21, Bratislava
 
Hotel

AKCIA:  Izba Standard / Superior 2 osoby / raňajky / parkovanie už od 59 € / noc, platí na víkendové pobyty.  Informácie na tel. +421 902 500 300.

Vitajte v novootvorenom design hoteli Esprit, ktorý Vám vďaka štýlovému interiéru a starostlivo vybratými dekoráciami ponúka výnimočnú atmosféru.

Hotel Esprit je situovaný v bezprostrednej blízkosti výstaviska Incheba, ako aj historického centra a Bratislavského hradu, na Zadunajskej ceste č.12 v Petržalke. Hotel je veľmi ľahko dostupný vďaka priamemu napojeniu na bratislavský diaľničný obchvat a hraničné prechody smer Viedeň, Brno a Budapešť.

Hotel Esprit Vám ponúka luxusné ubytovanie v 12-tich dvojlôžkových izbách štandard a 6-tich izách superior s možnosťou prístelky a výberom medzi fajčiarskou a nefajčiarskou izbou. Všetky sú vybavené samostatnou klimatizáciou, WC a kúpeľňou. Súčasťou izieb je TV, telefón, fén, chladnička, minibar, trezor, satelit, internet a WiFi.

Každá z izieb je jedinečná, vďaka použitiu kvalitných materiálov, dekorácií či zaujímavo zvolenej farebnosti, čím sme pre Vás vytvorili výnimočné prostredie. V luxusnom prostredí, umocneným nádherným výhľadom, Vám ponúkame v cene ubytovania zahrnuté raňajky, podávame formou bufetových stolov, s možnosťou širokého výberu teplých či studených jedál a nápojov.

Hotel Vám poskytuje možnosť bezplatného parkovania v uzavretom areáli, monitorovanom kamerovým systémom.

Tešíme sa na Vás.

Ubytovanie na úrovni, všetko skvelé, radi sa vrátime.
Mario
100%
13.09.2012

Hotel Esprit zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 24Kapacita kaviarne: 30Prístelky: 9

Vybavenie zariadenia

TrezorStrážené parkoviskoPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieKlimatizácia

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka klimatizáciaMinibarChladničkaInternet
Všetky izby sú vybavené samostatnou klimatizáciou, WC a kúpeľňou. Súčasťou izieb je TV, telefón, fén, chladnička, minibar, trezor, satelit, internet a WiFi.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingBiliardKorčuľovanieFitnessTenis
Športové možnosti nájdete v blízkom okolí hotela.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyFrancúzsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.
 
Reklama