Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie GARNI HOTEL RAKI S UBYTOVŇOU starstarstar***

Kopčianska 82/ D, 814 21, Bratislava
 
Hotel

GARNI HOTEL RAKI*** je trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích a hlavne relaxačných služieb.

GARNI HOTEL RAKI*** je postavený ako pasívny dom, plne klimatizovaný s neustálym prísunom filtrovaného čistého vzduchu, vďaka ktorému si vychutnáte nerušený spánok. Samozrejmosťou je reštaurácia, wellness centrum, konferenčná sála, bezplatné Wi-Fi (aj na izbách) a parkovisko strážené kamerovým systémom.

GARNI HOTEL RAKI S UBYTOVŇOU*** ponúka svojim klientom taktiež ubytovanie v izbách s nižším štandardom ubytovania so spoločným sociálnym zariadením.

pRíJEMNé prekvapenie čo sa týka hotela ako takého a personálu - veľmi zlatí ľudia tu sú. Takto by mala vyzerať starostlivosť o hosťa. Všade čisto, slušne, útulne. Ďakujeme, vrátime sa.
Ivo
100%
01.03.2017

GARNI HOTEL RAKI S UBYTOVŇOU zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 67Kapacita kongresovových priestorov: 50

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoNefajčiarske prostredie
Pre hostí máme k dispozícii hotelový taxík do historického cetra Bratislavy za poplatok 5 €, tiež profesionálne ručné umývanie automobilov v areáli hotela Raki. Zľava 15 % pre hotelových hostí (25 € vyčistenie auta zvonka aj zvnútra).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónklimatizáciaSpoločné sociálne zariadenieMinibarInternet
GARNI HOTEL RAKI*** ponúka svojim klientom komfortné a pohodlné ubytovanie, kde nájdete 1 apartmán a 13 moderne zariadených izieb s kapacitou 67 základných lôžok. Izby sú vybavené s vlastnou kúpeľnou, WC zariadením s fénom a najmodernejšou technológiou a technikou ako je klimatizácia, internetové pripojenie, farebný televízor, telefón - priama linka, trezor, minibar.
GARNI HOTEL RAKI S UBYTOVŇOU*** ponúka svojim klientom ubytovanie v izbách s nižším štandardom so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Možnosti športovania

Krytý bazénBowlingFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

SoláriumMasដportová masážAromaterapeutická masážVírivý kúpeľSauna
Infrakabínka, škótske streky, odpočívareň.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyPCDataprojektorInternetPlátnoFlip chart
Súčasťou hotela je i konferenčná miestnosť s kapacitou 50 miest. Miestnosť je priestranná, klimatizovaná a osvetlená. Sedenie je možné prispôsobiť charakteru Vášho stretnutia, stoličky so zabudovaným stolíkom je možné použiť aj bez použitia stolov. V prípade rozmiestnenia stolov sú Vám k dispozícii naši pracovníci Vaše rokovanie zabezpečíme aj po technickej stránke, zoznam a cenník prezentačnej techniky je Vám plne k dispozícii. Výhodou je internetové pripojenie v cene.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.