Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel a Ubytovňa PRIM starstar**

Stará Vajnorská 37, 832 91, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
 
Hotel

Hotel a Ubytovňa PRIM Vám ponúka ubytovanie v dvoch typoch zariadení s vyšším i nižsším ubytovacím štandardom.  Hotel PRIM ponúka cenovo výhodné ubytovanie pre jednotlivcov i turistické skupiny v plne vybavených izbách hotelového štadnardu s WiFi pripojením grátis. Ubytovňa PRIM poskytuje najmä dlhodobé ubytovanie pre pracovné kolektívy v nadštandardných ubytovacích bunkách typu 2+3 za dobrú cenu.
V prípade záujmu o usporiadanie školenia alebo prezentácie má hotel k dispozícii zasadaciu miestnosť s kapacitou do 30 osôb.

Hotel a Ubytovňa PRIM sa nachádza na vstupe do Bratislavy, v modernej obchodnej časti, v tesnej blízkosti nákupného centra Shopping Palace a rekreačného areálu Zlaté piesky. Je kompletne zrekonštruovaný, preto Vás privíta nový, čistý a moderný interiér.

Nech sa páči, kontaktujte nás, tešíme sa na Vás.

Pekné, čisté, praktické ubytko.
Majo
92%
29.01.2014

Hotel a Ubytovňa PRIM zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 290Kapacita reštaurácie: 80Školiace miesta: 30

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieBaby friendlyNefajčiarske prostredieParkovisko
V priestoroch hotela Prim sa nachádza reštaurácia, ktorá poskytuje celodenné stravovanie hotelovým hosťom ale aj ostatným návštevníkom. Či už máte chuť na sýte raňajky, chutný obed alebo ľahšiu večeru, v reštaurácii Vám pripravia čokoľvek podľa Vašich predstáv za veľmi príjemné ceny. Na požiadanie Vám môžeme zabezpečiť aj stravovanie pre skupiny alebo uzatvorenie reštaurácie len pre Vaše potreby. V priestoroch hotela sa taktiež nachádza automat na teplé nápoje.
V priestoroch hotela sa taktiež nachádza automat na teplé nápoje. Ďalšie služby hotela: predaj lístkov na MHD, pristaviteľné detské postieľky (do 3 rokov veku), úschova batožiny, bezplatné požičiavanie žehličky, bezplatné požičiavanie sušiča vlasov, sprostredkovanie výletov po Bratislave a okolí, čistenie a pranie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Chladnička
Niektoré izby majú prístelky, v štúdiách sa nachádza kuchynský kút a jedálenský stôl.

Možnosti športovania

Krytý bazénVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfVodné športyBowlingBiliardKorčuľovanieKrytý bazénFitnesssquashTenisStolný tenis
Športové možnosti nájdete v blízkom okolí nášho hotela.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

FaxKopírovanieDataprojektorInternetFlip chart
Ponúkame Vám možnosť prenájmu zasadacej miestnosti s kapacitou 25-30 ľudí (podľa typu sedenia) na obchodné rokovania, pracovné stretnutia, školenia a prezentácie. Miestnosť je vybavená základným prezentačným materiálom (flipchart, papiere, fixky) a Wifi pripojením na internet. Je možné zapožičať si aj dataprojektor. V prípade záujmu poskytujeme aj ľahké občerstvenie formou coffee breaku, po dohode s reštauráciou aj obedové menu.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava - mestská časť Nové Mesto
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.