Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Gino Park Palace starstarstarstar****

Orlové 116, 017 01, Považská Bystrica
 
Hotel

Hotel Gino Park Palace**** sídli v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612 a nachádza sa v Považskej Bystrici, v miestnej časti Orlové.

Hotel ponúka ubytovanie, reštauráciu, salóniky, vináreň, wellness centrum a letnú terasu. Dokonalá pohoda a oddych návštevníkov je možná aj vďaka prechádzkam v spleti chodníkov v upravenom zelenom parku, ktorý hotel obklopuje.
V priestoroch hotela sú expozície historických kusov nábytku a inventáru, preto je návšteva tohto hotela zaručene i kultúrnym zážitkom.
V objekte kaštieľa je neskorobaroková kaplnka. Hotel je tak ideálnym miestom pre svadbu "pod jednou strechou". Cirkevný obrad v kaplnke alebo civilný obrad v parku, svadobná hostina v štýlovej reštaurácii, ubytovanie v luxusných izbách a apartmánoch, fotografovanie v krásnych priestoroch sú zárukou Vašej spokojnosti.

Rozprávkový pobyt v tomto hoteli som dostala od priateľa k narodeninám. Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa tu o nás starali, ste super.
Katka
100%
23.03.2016

Hotel Gino Park Palace zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barVináreňKaviareňLetná terasaGrilGurmánsky zážitok
Reštaurácia Kolchury dýcha vznešenosťou a atmosférou starých čas. Nechajte sa profesionálne obslúžiť milým a ochotným personálom, ktorý vám ponúkne najlepšie špeciality gastronómie. Náš tím kuchárov sa zameriava predovšetkým na tradičnú a regionálnu kuchyňu obohatenú vlastnou originalitou a s využitím prevažne lokálnych zdrojov kvalitných potravín.

Vychutnajte si kvalitnú kávu, či iný nápoj a načerpajte príjemnú atmosféru našej elegantnej kaviarne. Kaviareň je miestom pre milovníkov výnikajúcej kávy Piacetto a domácich dezertov. V ponuke je veľký výber slovenských a zahraničných vín, prémiové pivo Erb a ďalšie alkoholické a nealkoholické nápoje.

​Navštívte náš lobby bar situovaný na prízemí hotela v priestoroch prekrásnej barokovej hotelovej haly. Vo veľkolepej hotelovej hale s barokovými stĺpmi tvorí lobby bar s recepciou a letnou terasou jedinečné miesto. V ponuke letnej terasy sú grilované špeciality pripravované priamo na mieste. Vychunať si môžete vynikajúcu kávu Piacetto a domáci zákusok od šéfkuchára.

Uvoľnite sa po náročnom dni, vychutnajte si kvalitné víno alebo jedinečné prémiové pivo v štýlovej podzemnej vinárni Bakchus.

Hotel ponúka niekoľko salónikov vhodných pre usporiadanie rodinnej oslavy alebo obchodného rokovania. Salóniky sú zariadené v historickom štýle v príjemných zemitých farbách. Každý z nich je možné prenajať na rodinnú oslavu či obchodné rokovanie. Stála ponuka menu je rozšírená o špeciálne menu a coffebreak.

Na letnej terase pri fontáne v uzatvorenom nádvorí kaštieľa si môžete vychutnať grilované špeciality priamo z grilu, výbornú kávu a domáci zákusok. Atrium ponúka priestor na usporiadanie eventov alebo svadobných obradov pod holým nebom. Svadobné fotografie pri fontáne sú originálne rovnako ako aj z iných miest interiéru alebo exteriéru kaštieľa.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVizbová službaMinibarInternet
Hotel Gino Park Palace****ponúka ubytovanie v izbách De Luxe, Suite, Standard, rodinnom a Prezidentskom apartmáne. Izby sa nachádzajú na prízemí i dalších dvoch podlažiach budovy. Pôvodné štukové stropy, krištáľové lustre, vysoké okná a ďalšie zaujímavé prvky dodávajú izbám neopakovateľné čaro.

Family apartmán
Rodinný pohodlný dvojspálňový apartmán disponuje kuchynkou, spoločnou kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, sušičom na vlasy. Vybavenie: kuchynka, minibar, trezor, TV, WiFi pripojenie. Doplnkové služby: parkovanie v areáli hotela a wellness pre hotelových hostí sú zahrnuté v cene ubytovania.

Izby De Luxe Suite
Izby typu De Luxe Suite sa nachádzajú na prvom a druhom poschodí, sú vznešené a štýlové, zariadené nábytkom v historickom štýle. Každá izba je vybavená kuchynkou pre Váš komfort a pohodlie. Ďašie vybavenie: minibar, trezor, TV, WiFi pripojenie.

Izby Standard
Izby typu Standard sa nachádzajú na treťom poschodí. Izby sú podkrovné, zariadené v modernom dizajne, v príjemných zemitých farbách, zaujímavosťou sú „priznané“ drevené trámy nachádzajúce sa v každej izbe ako dôkaz citlivého prístupu k rekonštrukcii budovy hotela. Izby poskytujú plný komfort, pohodlné postele (manželské alebo oddelené), moderné kúpeľne so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, minibar, trezor, TV prijímač, kávovar, varnú kanvicu a iné drobnosti, ktoré zaručia Váš pohodlný pobyt. Izby na treťom poschodí sú dostupné výťahmi i schodmi. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

Izby De luxe
Jednolôžkové a dvojlôžkové izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Každá izba má minibar, trezor, TV prijímač, kávovar, varnú kanvicu, pohodlnú kúpeľňu s vysokými oknami, sprchovým kútom, sušičom na vlasy, mäkučkým froté županom a ďalšími malými drobnosťami, ktoré robia veľký výsledok. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

Apartmán Prezident
Apartmán ponúka obývaciu izbu, spálňu so šatníkom a priestrannú kúpeľňu s vaňou. Vybavenie apartmánu: Minibar, osobný trezor, LCD TV v obývacj izbe aj v spálni, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostný internet, kuchynský kút s rýchlovarným setom na čaj a kávu, kávovar, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, sušič na vlasy, osobná váha, šatník, župan a hotelové papuče.

Možnosti športovania

Krytý bazénTuristické trasyCyklistické trasy
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

MasážSauna
​Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii služby Wellness cetra. Oddýchnite si, zrelaxujte sa, vychutnajte si najlepšiu formu oddychu: fínska sauna, parná sauna, tepidárium, Kneippov kúpeľ, masáže.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

OzvučenieUsporiadateľské službyPCDataprojektorInternetMikrofónPlátno
Hotel Gino Park Palace**** Vám ponúka niekoľko spoločenských priestorov vhodných pre usporiadanie konferencií, workshopov,školení, či seminárov. Priestory sú vybavené modernou konferenčnou technikou, ozvučením s mikrofónom, dataprojektorom a veľkoplošným plátnom. Bližšie informácie ohľadom kapacity jednotlivých priestorov, možostiach občerstvenia, doplnkových služieb, spolu s cenníkom si môžete vyžiadať na event@parkpalace.sk.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Považská Bystrica
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport