Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel GUĽA

Osloboditeľov 231, 059 35, Batizovce
 
Hotel

Hotel Guľa sa nachádza v Batizovciach, 30 km od Zakopaného, a ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko priamo na mieste zdarma. Z niektorých izieb sa naskytá výhľad na hory alebo záhradu. Počas pobytu môžete relaxovať v spoločnom salóniku.

Vďaka svojej výbornej polohe ponúka Hotel GUĽA celoročné ubytovanie pre milovníkov turistiky, cyklistiky, lyžovania a nadšencov pre spoznávanie okolitých krás a atrakcií Vysokých Tatier.

Poskytneme Vám výhodnú cenovú ponuku pre školský výlet, lyžiarsky výcvik či iný skupinový pobyt s možnosťou chutných raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Plánujete svadbu, krstiny, firemné posedenie či inú oslavu? V Reštaurácii GUĽA Vám zorganizujeme akúkoľvek oslavu podľa Vaších požiadaviek.

chválim obsluhu mladú kočku tmavé vlasy /pracuje už dlhšie/je vééélmi šikovnááá a milá a ...a takú osôbku si udržte je to rodená čašníčka !!!
Mária
98%
20.01.2017

Hotel GUĽA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 40Kapacita baru: 60Kapacita reštaurácie: 60Školiace miesta: 60Kapacita kaviarne: 60Kapacita salóniku: 25Kapacita kongresovových priestorov: 60

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaDenný barBaby friendlyDetské ihriskoNefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaPredaj drogériového tovaruParkovisko
Počas pobytu si môžu naši hostia pochutnávať na bohatých raňajkách vynikajúcich s láskou pripravených obedoch či večerách, ktoré sú podávané v zrekonštruovanej reštaurácii GUĽA na prízemí penziónu. Reštaurácia sa zameriava na moderné aj klasické jedlá pripravené z čerstvých surovín podľa gastronomických trendov. Ponúkame denné menu - výber zo 6 hlavných jedál a 3 polievok, jedlá na objednávku, pizza.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbePrístelka Spoločné sociálne zariadenieInternet
Ubytovanie poskytujeme v pohodlných izbách pre 2, 3 alebo 4 osoby. Takmer všetky izby sú vybavené novými kúpelňami.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoDetské ihriskoBežkovanieZber húbKrytý bazénŠkola v prírodeDetský tábor
Vysoké Tatry lákajú turistov a sú ideálnou voľbou pre milovníkov letných aj zimných športov. Po výbornej lyžovačke môžete relaxovať v Aquacity Poprad alebo Gino Paradise Bešeňová. Lyžovačku si môžete užiť v atraktívnych lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Skalnaté pleso - Lomnické sedlo, Smokovec - Hrebienok, Nový Smokovec - Jakubkova Lúka, Štrbské pleso, SKI Tatry - Lopušná dolina či Snowpark Lučivná.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky

Kongresové služby

Organizujememe svadby, stužkové, rodinné oslavy, firemné akcie, rauty. Poskytujeme slávnostné prestieranie, slávnostnú aj svadobnú výzdobu.
Honosná či jednoduchá, elegantná či bláznivá, veľká či menšia ... nech je Vaša svadba akákoľvek, my sa postaráme o to, aby bola presne taká, akú ste si ju vysnívali. Každá svadba je pre nás jedinečná, preto k nej pristupujeme akoby bola naša vlastná. Prvým krokom je schôdzka so snúbencami, kde si upresníme predstavu o svadbe. Po úvodnej konzultácii vyhotovíme koncept svadby, ktorý bude obsahovať svadobnú výzdobu a svadobné menu. Potom sa spolu dohodneme na rozsahu možnej spolupráce a kalkulácii. Nemáme žiadne skryté náklady, cenu jednotlivých položiek poznáte vopred a je iba na Vašom výbere, koľko starostí prenecháte na nás. Zakladáme si na vzájomnej dôvere. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 226 534.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Batizovce
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.