Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel ZARA

Krušovská 4721/74, 955 01, Topoľčany
 
Hotel

Hotel ZARA je situovaný v širšom okolí mesta Topoľčany v blízkosti nákupného centra Topolis a priemyselného parku. Svojou výhodnou polohou vytvára ľahkú dostupnosť autom i mestskou hromadnou dopravou. Hotel Vás prekvapí svojou eleganciou a nadštandartne zariadenými apartmánmi a izbami.

Boli sme tu pozvaní ako hostia na oslave priateľovej 50-tky. Chceme pochváliť prístup zamestanacov, mysleli naozaj na všetko. Nádherne prichystané stoly, veľlmi milá obsluha, chutné jedlo. Aj sme si zatancovali a fotky sme premietali ... bolo tu fantasticky. Ďakujeme.
Andrea
100%
14.11.2016

Hotel ZARA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 46Kapacita baru: 50Kapacita kaviarne: 50Kapacita salóniku: 50Kapacita kongresovových priestorov: 100

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaKlimatizácia
Dizajn interiéru Reštaurácia ZARA je v modernom štýle, ktorý spája klasické prostredie s modernými trendami. Reštaurácia má kapacitu 70 osôb, takže je ideálnym miestom pre Vašu svadbu, kar, promócie, firemný večierok a pod. Ku všetkým oslavám Vám priestor upravíme a vyzdobíme podľa Vašich predstáv.

Pre návštevníkov hotela sme zaviedli bezplatnú službu “pranie a čistenie šatstva”. Neoddeliteľnú súčasť Hotela ZARA tvorí bezplatné parkovisko, ktoré je strážené 24 hodín denne.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka izbová službaklimatizáciaMinibarChladničkaInternet
Hotel ZARA má kapacitu 20 izieb a 45 lôžok. Izby sú zaradené v troch kategóriach: Izby Komfort - Izby rodinné - Apartmány. V kategórií Komfort si môžete vybrať dôjlôžkové a trojlôžkové izby. V kategórii Izby rodinné ponúkame štvorlôžkové izby. Kategória Apartmány ponúka ROYAL apartmán so salónikom a PRESS apartmán.

Hotelové izby sú priestranné, svetlé a každý hosť má na izbe k dipozícii televízor, telefónnu linku, chladničku, klimatizáciu, respektíve vykurovanie, ktoré si hosť reguluje na základe svojich potrieb. Hotel poskytuje bezplatné vysokorýchlostné WIFI pripojenie, ktoré uvítajú predovšetkým klienti, ktorí internet využívajú počas svojich pracovných ciest, ako aj na bežné účely. Pre bezpečnosť a ochranu Vašich cenností sme zabudovali do každej izby kódovateľný trezor.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoBežkovanieFitness
Mesto Topolčany a jeho okolie ponúka nespočetne veľa možností kultúrneho, spoločenského a tiež aj športového vyžitia. Športové možnosti sú v blízkom okolí hotela.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyFrancúzskyArabskyŠpanielsky

Kongresové služby

OzvučenieParketUsporiadateľské službyDataprojektorInternetTVPlátnoFlip chart
Záleži Vám na tom, aby sa prezentácia Vašej firmy, školenie či workshop konali v príjemnom prostredí? Hotel ZARA je to pravé miesto na organizovanie firemných aj súkromných akcií rôzneho druhu. Dajte nám možnosť podieľať sa na ich úspešnosti a vyberte si niektorý z našich priestorov, ktoré ponúkame: business salónik, reštaurácia ZARA, sála s tanečným parketom a ozvučením. Rovnako zabezpečujeme súkromné akcie, ako jubileá, krstiny, svadby, promócie, stretávky.

Business salónik poskytuje rokovací priestor pre 30-40 osôb. Je vhodný pre pracovné stretnutia, coffee breaky, školenia, workshopy a taktiež pre všetky druhy osláv. K dispozícií je pripojenie na internet prostredníctvom WIFI zóny. Pracovné stretnutie je možné obohatiť plnohodnotnou digitálnou prezentáciou s dataprojektorom a plátnom, ktoré tieto priestory zahŕňajú.

Plánujete veľkú rodinnú oslavu, svadbu s vačším počtom hostí? Vyhovieme Vám aj v tomto pláne, pretože máme k dispozícii dve sály s kapacitou 130 osôb, tanečným parketom s ozvučením. Priestory pripravíme podľa Vašich prianí v spolupráci s profesionálnymi firmami poskytujúcimi aranžérske a catteringové služby.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Topoľčany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.