Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Hviezdoslav starstarstarstar****

Hlavné námestie 95/49, 060 01, Kežmarok
 
Hotel

Prvý boutique hotel pod Vysokými Tatrami nájdete priamo v srdci historického Kežmarku s výhľadom na Belianske Tatry. Hotel Hviezdoslav****, nachádzajúci sa v štyroch historických budovách zo 17. storočia, je zrekonštruovaný v historizujúcom štýle. Nachádza sa uprostred vzácnych pamiatok ako Kežmarský hrad či gotická Bazilika minor, ktoré mu dodávajú  čarovný kolorit.

Hosťom ponúka rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard ubytovania v elegantných a komfortných izbách. Hotel disponuje aj príjemným a štýlovým zázemím pre obchodné rokovania, školenia, konferencie či firemné podujatia, ale aj rodinné oslavy. Hoteloví hostia  majú k dispozícii  obľúbené wellness centrum Harmónia so saunovým svetom a jacuzzi, masážami či relaxačnými zábalmi.

 V letných mesiacoch je oázou oddychu  hotelová terasa, plná kvetín a byliniek. Hostia si môžu vybrať  Lobby bar Múza s pestrou ponukou  kokteilov  či ručne vyrábaných belgických praliniek alebo Literárnu kaviareň s bohatou ponukou kvalitných vín, kávy a belgickej čokolády. Súčasťou hotela je reštaurácia Poézia, ktorá ponúka svoju pohostinnosť návštevníkom hľadajúcim kvalitu kulinárského umenia. Hotel disponuje parkoviskom v átriu hotela pod kamerovým systémom a WiFi pripojením v celom hoteli.

 Vitajte v Malom hoteli s veľkým srdcom!

Perfektny wellnes a super izby
Peter
90%
26.06.2011

Hotel Hviezdoslav zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 32Kapacita reštaurácie: 60Školiace miesta: 40Kapacita kaviarne: 35

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barKrbVináreňKaviareňLetná terasaGurmánsky zážitok
Štýlová á la carte reštaurácia je miestom, kde zabudnete na všedné problémy dňa pri degustácií našich kulinárskych špecialít. Hotelová kuchyňa je orientovaná na 4 ročné obdobia a pri príprave jedál využíva čerstvé sezónne suroviny. Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Naši kuchári radi zohľadnia Vaše zdravotné obmedzenia a pripravia Vám jedlo podľa Vášho priania. K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty.

Literárna kaviareň je miestom oddychu a príjemného posedenia vo dvojici alebo s priateľmi pri šálke voňavej kávy, dobrého čaju alebo lahodného vína či miešaných nápojov. K oddychu patrí aj chutný dezert alebo múčnik, ktoré Vám ponúkame z našej vlastnej hotelovej produkcie. Odporúčame Vám ochutnať aj naše belgické pralinky, ktoré pre Vás s láskou vyrába Veronika. V kaviarni nájdete aj zaujímavé knihy, ktoré Vás určite zaujmú.

Štýlový lobby bar Múza s príjemnou atmosférou a príjemným výhľadom na letnú terasu a baziliku je obľúbeným priestorom hotelových hostí i návštevníkov pri krátkych stretnutiach s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Tento priestor slúžil v minulosti ako výrobňa perníkov a sviec z včelieho vosku majstra Karla Haydena s rodinou, ktorí v tomto dome žili, vyrábali i predávali od 19.stor. do roku 1945. My Vám ponúkame pestrú paletu kvalitných alkoholických nápojov, chutných limonád bez chemických konzervantov, osviežujúce kokteily či voňavú kvalitnú kávu v spojení s ručne robenými belgickými pralinkami našej Veroniky, ale aj pestré a lákavé kanapky. Určite Vás zaujme galéria osobností stredoeurópskeho významu, ktoré pochádzajú z Kežmarku alebo tu študovali či naše mesto navštívili a okrem vzácnych historických pamiatok dodávajú mestu genius loci.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka MinibarInternet
Izby Standard sú 2 posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou so zdravotnými matracmi, s možnosťou ich oddelenia, TV prijímačom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a pripojením na internet, je v nich viacero drobností, ktoré hosťom spríjemnia pobyt.

IzbyDeLuxe sa vyznačujú eleganciou, komfortom a historickou noblesou, nachádzajú sa v historickej časti hotela a tomuto je prispôsobené aj ich zariadenie so zaujímavými prvkami ako je napríklad benátska maľba na časti 2 stien. Sú to izby romantické, vybavené so všetkým komfortom, veľkou manželskou posteľou s kvalitným zdravotným matracom,minibarom, trezorom, dekou. Kúpeľne sú vybavené potrebnými drobnosťami na spríjemnenie pobytu a mäkučkými županmi, TV prijímačom, pripojením na internet a dostatočne veľkou skriňou, historizujúcim nábytkom a doplnkami. Tieto izby sú vhodné na dlhší pobyt a sú aj rodinné. Výhľad z týchto izieb je buď na letnú terasu, baziliku a Belianske Tatry alebo do centra mestskej pamiatkovej rezervácie. Umiestnené sú na 1. a 2. poschodí. Izby sú klimatizované a v tejto ponuke je aj romantická 1 posteľová izba.

Apartmány sú pýchou hotela pretože sú luxusné s noblesou zariadené a pritom veľmi útulné. Nájdete v nich pohodlnú veľkú posteľ s kvalitnými zdravotnými matracmi, historizujúci nábytok, zaujímavo riešené steny s tapetou a v niekoľkých z apartmánov hosťami tak obľúbený krb na drevo, ktorý zútulňuje priestor a vytvára neopakovateľné čaro. Vo všetkých apartmánoch nájdete zaujímavé prvky a predovšetkým krásny výhľad na Baziliku Minor, Belianske Tatry a letnú kvetinovú terasu. Niektoré z nich majú aj malý balkón na príjemný relax. Samozrejmosťou je trezor, minibar, TV prijímač, pripojenie na internet, deka a vkusné dekoračné predmety. V niektorých apartmánoch sú aj kúpeľne vybavené zaujímavým prvkom. Okrem mäkkého župana a papučiek sú k dispozícii aj praktické wellness vaky.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyBežkovanieGolfFitness
Vysoké Tatry i blízke okolie má pre návštevníkov pripravenú širokú paletu možností výletov v letnom i v zimnom období. Región severného Spiša a Pienin je ako stvorený pre milovníkov pešej turistiky. 222 km značených turistických chodníkov od skalných bral Pienin až po zelené poľany Ľubovnianskej vrchoviny a Spišskej Magury sú ideálnym miestom pre pešie túry. Splav na pltiach – je jednou z najväčších atrakcií severného Slovenska. Najobľúbenejší je splav Dunajca v nádhernej prírode z Červeného Kláštora do Lesnice.

Možnosti wellness

Wellness Tatry – Hotel Hviezdoslav Vám ponúka odpočinok priamo v blízkosti Vysokých Tatier: jacuzzi, saunový svet, masáže a relaxačné zábaly, oddychový priestor, ochladzovaciu miestnosť a ľadový dážď i Wellness menu. Jednotlivé procedúry v našom wellness hoteli si môžete vychutnať bez časových stresov, lebo wellness znamená oddych, rozmaznávanie, pôžitok a celkové zlepšenie psychickej i fyzickej pohody. K wellness programu patrí aj vyvážená strava ako doplnok procedúr. Pôžitok z nej znásobuje chuť, vôňa, čerstvé a sezónne suroviny a štýlový servis v našej reštaurácii Poézia, kde si zároveň môžete prezrieť historickú cestu po Kežmarku na rozmerných obrazoch, ktorá navodzuje ducha dávnej histórie. Počas Vášho wellness pobytu však nezabúdame ani na vhodné nápoje, akými sú bylinkové čaje podľa priania z čerstvej mäty či medovky alebo kvalitné čaje z našej ponuky, čerstvá lisovaná šťava a prírodné hroznové mušty, ktoré si môžete dopriať v literárnej kaviarni pri dobrej a zaujímavej knihe, či časopise a počas chladných dní i pri teple sálajúceho z krbu, ktorý dodáva romantický náboj tomuto priestoru. Na vstupy do nášho wellness centra ponúkame permanentku a taktiež darčekové poukážky v rôznych hodnotách. Ubytovaní hostia majú vstup do Wellness centrum Harmónia v cene ubytovania, hradia si len masáže a zábaly podľa cenníka. Rezervácie na recepcii nášho wellness hotela. Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si znamenitý pôžitok z oddychu vo wellness centre jedného z najobľúbenejších wellness hotelov na Slovensku.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

DVD prehrávačUsporiadateľské službySekretárske službyPCDataprojektorInternetFlip chart
Pre váš kongres v Tatrách Vám v rámci Hotela Hviezdoslav poskytneme maximálny komfort a bezproblémový priebeh konferencií, firemných akcií, školení, prezentácií či iných pracovných stretnutí. Vďaka štýlovým kongresovým priestorom a najmä dlhoročným organizačným skúsenostiam bude Vaša konferencia na vysokej úrovni. Zaujala Vás možnosť stráviť kongres či príjemnú konferenciu v Tatrách? Radi Vám s tým pomôžeme.
Pre ideálny kongres a konferenciu v regióne Tatry máte k dispozícii:
Thökölyho salón: svojou kapacitou je vhodný skôr pre menšie skupiny pri organizovaní kongresu, firemných akcií, seminárov, školení alebo prezentácií.
Maršalský salón: večere, oslavy a degustácia tematických menu spojené s luxusom, starostlivosťou a históriou vytvárajú jedinečné okamihy.
Eventová sála Sophia: elegantná sála, ktorá vďaka svojej variabilite poslúži na usporiadanie akýchkoľvek podujatí – konferencia, kongres, semináre, školenia, ale aj iné spoločenské podujatia.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Kežmarok
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.