Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Viktor starstarstar***

Kremnická 26, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Výnimočná štartovacia cena: 50 € za 2-posteľovú izbu na noc. V cene je internet a parkovanie v hotelovej garáži.

Moderný hotel Hotel Viktor***  v blízkosti centra Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, rodiny s deťmi, turistov, či aktuálne pre fanúšikov rôznych podujatí.

Disponuje 54-timi izbami s celkovou kapacitou 116 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách so spojenými alebo oddelenými lôžkami. Pre ešte väčšie pohodlie môžete využiť apartmány. Izby sú vybavené kvalitným moderným nábytkom, pôsobia príjemne a útulne. Celý hotel vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je možné pripojiť sa na internet (pevné aj wi-fi pripojenie) a hotel spĺňa najnovšie bezpečnostné štandardy.

Hotel je situovaný v tichej časti Bratislavy, medzi rodinnými domami, ktorá je zároveň len pár ulíc od diaľnice D1 a D2, priam v priesečníku týchto významných dopravných tepien. Turisti prechádzajúci cez Bratislavu istotne ocenia tiež blízkosť železničnej stanice Petržalka, cez ktorú smerujú všetky vlaky do Rakúska a zároveň z nej odchádzajú aj vlaky smerom na východ Slovenska. Táto stanica je vzdialená len približne 500 metrov od hotela. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj zastávky MHD s dostupnosťou spojenia priamo do centra mesta.

Pre hostí, ktorí k nám pricestujú autom, máme pripravené komfortné parkovanie v podzemnej garáži so stálym kamerovým dohľadom ako aj parkovanie pred budovou hotela.

Izby sú komfortné, štýlovo zariadené, ponúkajú vyšší štandard ubytovania, ktorý charakterizuje:
    prístup cez čipovú kartu, ktorú využijete aj pri parkovaní či platení v reštaurácii
    LCD televízor (30 programov, vrátane zahraničného spravodajstva)
    wi-fi ako aj pevné pripojenie
    trezor priamo na izbe
    telefón
    pracovný stôl

Vzhľadom na to, že hotel Viktor bol otvorený len v roku 2011, sú všetky izby v špičkovom stave. Rovnako hotel spĺňa najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti ubytovaných hostí.

Hotel Viktor*** disponuje vlastnou reštauráciou s kaviarňou, barom a salónikom.

Reštaurácia Hotela Viktor je zariadená v modernom a čistom štýle. Prevládajú tu príjemné hrejivé farby, ktoré sú po zotmení oživené farbu meniacimi stĺpmi v barovej časti. Samotný bar je riešený veľmi priestranne a veľkoryso ponúka miesto až siedmym hosťom, ktorí majú možnosť sledovať prácu šikovného barmana.

Za povšimnutie stojí nezvyčajne riešený "salónik", ktorý je síce zvukovo oddelený od hlavnej reštauračnej časti, no zároveň ste prostredníctvom presklenenej steny stále vo vizuálnom spojení. Táto časť je zároveň postavená o niečo vyššie nad podlahou reštaurácie, čím zvýrazňuje svoj separátny charakter.

Hostia hotela, ako aj ostatní návštevníci istotne ocenia chutné jedlo z rúk skúseného šéfkuchára. Jedálny lístok našej reštaurácie je zložený z tradičných pokrmov medzinárodnej kuchyne. Nechýbajú tiež vybrané slovenské špeciality. V chuti našich jedál ucítite čerstvé bylinky a zaujímavé kombinácie korení, ktoré z vašej návštevy u nás vykúzlia gastronomický zážitok. V ponuke nájdete aj starostlivo vybrané vína od známych slovenských vinárov, ktorými vám radi spríjemníme chuť k jedlu. Ak dostanete chuť na dezert, vždy u nás nájdete niečo chutné, pričom ponuku prispôsobujeme sezóne.

Reštaurácia je vhodná na akcie, s celkovou kapacitou 70 miest a tvarovateľným priestorom vieme obslúžiť rôzne typy akcií. Radi sa staneme miestom pre vašu firemnú akciu, večierok, párty, svadbu alebo narodeninovú oslavu.
Priestory sú ozvučené a pokryté tromi LCD obrazovkami. K dispozícii je aj bezplatné wi-fi pripojenie na internet.

Rezervácie a informácie vám poskytneme na telefónnych číslach +421 2 63 45 20 84, +421 2 63 45 20 85, +421 905 777 888. Ubytovanie nových hostí je možné denne do 22.00 hod. Akceptujeme aj neskoré príchody.Neskoršie príchody je potrebné nahlásiť mailom na  recepcia@hotelviktor.sk  

Boli sme tu ubytovaní počas služobky, bolo tu super, je tu útulne, jedlo vynikajúce, príjemný personál, keď budeme najbližšie v Bratislave, ubytujeme sa určite zase tu. Odporúčam.
Miro
100%
23.11.2011

Hotel Viktor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 116Kapacita reštaurácie: 70Kapacita kongresovových priestorov: 25

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieNočný barKlimatizácia
Bezbariérová dvojlôžková izba, 23 parkovacích miest v hotelovej garáži s kamerovým systémom, možnosť prenajatia 9 miestneho vozidla Citroen-Jumper aj so šoférom, možnosť prenájmu limuzín.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónizbová službaklimatizáciaInternet
Trezor, pracovný stôl, prístup cez čipovú kartu, ktorú využijete aj pri parkovaní či platení v reštaurácii.

Možnosti športovania

Krytý bazénBowlingFitnessTenis
Športové možnosti nájdete v blízkom okolí nášho hotela.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

Usporiadateľské službyPCDataprojektorInternetPlátnoFlip chart
Ponuka prenájmu konferenčných miestností: salónik (kapacita 12 osôb -33 €/deň alebo 8 €/hod.), konferenčná miestnosť I. kapacita 30 osôb-50 €/deň. Technické vybavenie konferenčných miestností: dataprojektor, plátno, flipchart, WIFI pripojenie na internet. Vybavenie je v cene. Zabezpečujeme občerstvenie a obed, prípadne večeru.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice predstavujú skvelý výber pre Váš drevený dom, alebo zrubový dom.