Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Privát Benevyta

Bobrovec 176, 032 21, Bobrovec
 
Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie Benevyta sa nachádza v okrajovej časti obce Bobrovec, v okrese Liptovský Mikuláš. K dispozícii sú 4 priestranné izby, každá s vlastným soc. zariadením. Jedna z izieb je dvojizbová rodinná izba, kde je možnosť ubytovať 6 osôb. Patrí k nim veľká zariadená kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a LCD TV 138 cm obrazovkou. V kuchyni sú tri chladničky a espressokávovar s kávou počas pobytu zadarmo.

Celý areál je oplotený, na záhrade je drevený altánok so sedením a 3 grilly (jeden grill je plynový). Parkuje sa vo dvore a miesto je až pre 5 osobných áut.

Deti majú veľa možností na hranie a šantenie. Na záhrade je bazén pre deti, trampolína, šmýkačka, hojdací koník, tri hojdačky, pieskovisko, stolný futbal, bicykle, hračky, lopty, K dispozícii je hracia konzola, spoločenské hry, knižky, detský kútik a tabuľa na kreslenie. Pre malinké detičky je k dispozícii detská postieľka, vanička na kúpanie a prebaľovací pult.

Dospelí si tiež prídu na svoje. Na záhrade je bazén o priemere 3,5 metra, volejbalové ihrisko, basketbalový kôš, minifutbal, bedminton, volejbal, šach, šípky, záhradná hojdačka a lehátka. Na lúke je vonkajšie posedenie pri ohníku s možnosťou opekačky. Za poplatok si môžete požičať bicykel a nafukovací čln, vodná plocha je od nás len 300 metrov. Prosím pozrite si našu webovú stránku http://www.benevyta.com/.   

Západné Tatry a Liptov ponúkajú všetko pre výbornú dovolenku v lete aj v zime: krásnu prírodu, vodné športy, termálne pramene, turistiku a hubárčenie, v zime výbornú lyžovačku.

Boli sme tu veľmi spokojní. Ubytovanie bolo super, domáci boli ústretoví. Všetko bolo pekne čisté, útulné. Zo šmýčakčky na dvore bol náš syn úplne nadšený. Odporúčam každému, tešíme sa sem aj na budúce leto.
Milada s rodinou
98%
01.06.2017

Ubytovanie v súkromí Privát Benevyta zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 21

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýBaby friendlyDetské ihriskoLetná terasaGrilParkovisko

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovaniePoľovačkaZber húbRybolov
Atrakcie v blízkosti pár kilometrov: Aquapark Tatralandia Priehrada Liptovská Mara, Gino Paradisse Bešeňová, Demänovské jaskyne, lyžiarske vleky, SKI Závažná Poruba.

V zariadení sa možno dohovoriť

PoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Bobrovec