Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Privát Beata

Liptovská Kokava 2, 032 44, Liptovská Kokava
 
Ubytovanie v súkromí

Ponúkame vám ubytovanie v pokojnom prostredí Liptovskej Kokavy. Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Dom stojí na úplnom okraji dediny, je plný slnka a poskytuje kľud. Pohľad z okien privátu je prekrásny. Z jednej strany vidieť Kriváň, z druhej Nízke Tatry, lesy, polia...  WiFi v celom objekte a parkovanie sú zdarma. 

Liptov je jedinečný región charakteristický rozmanitosťou prírody, kontrastom vysokých štítov a zelených lúk, ktoré vytvorili predpoklad pre najväčšie prírodné ihrisko zábavy a oddychu na Slovensku. Liptov je turistickou destináciou číslo jeden v zime aj v lete. Je plný prírodných krás, akvaparkov, živého folklóru a tradičnej gastronómie. Počas jedného dňa objavíte podzemné krásy jaskýň, horúce termálne pramene a užijete si skvelé lyžiarske alebo turistické zážitky na horách.

NAJLEPšIE DOVOLENKY S NAJ LUDMI. Ďakujeme za všetko.
Gabika
97%
23.05.2017

Ubytovanie v súkromí Privát Beata zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýGrilParkovisko
Veľký trávnik na záhrade je vhodný na loptové hry, altánok, záhradný gril a ohnisko umožnia prežiť príjemné večery. Deti sa môžu do chuti vyskákať na veľkej trampolíne.

Vybavenie izieb

Spoločné sociálne zariadenieInternet
Na prízemí sa nachádzajú dve 4-lôžkové izby, kúpeľňa (2x umývadlo, 2x sprchovací kút, 2x WC), plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, plynová rúra, chladnička s výparníkom, MV rúra, rýchlovarná kanvica) s obývačkou.

Na druhom poschodí sú k dispozícii štyri 2-lôžkové izby ( 1x izba s balkónom ), kuchyňa ( plynový sporák, plynová rúra, chladnička s výparníkom, MV rúra, rýchlovarná kanvica ) s obývačkou, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. WiFi je v celom objekte.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbRybolov
V lete je možné robiť turistiku vo Vysokých, Nízkych či Západných Tatrách, Slovenskom Raji alebo Roháčoch, cykloturistiku, okúpať sa v mnohých termálnych kúpaliskách ako sú Aquapark TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová a AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky. Ak máte radi adrenalín, môžete skúsiť rafting na rieke Belá, kde si na svoje prídu aj rybári. Liptov je známym rajom hubárov, milovníci folklóru majú možnosť navštíviť množstvo festivalov, ktoré sa konajú v okolí. Príjemné osvieženie v lete poskytnú jaskyne. V zime môžete využiť množstvo zjazdových a bežkárskych tratí, najväčšie horské a lyžiarske strediská na Slovensku: JASNÁ Nízke Tatry a Ružomberok - MALINÔ BRDO ski & bike, SKI Opalisko.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Liptovská Kokava