Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Privát Lopušek

Partizánska 19, 059 18, Spišské Bystré
 
Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie Privát Lopušek poskytuje ubytovanie v súkromí 8 km od Popradu (10 minút cesty autom) v 2 izbách s možnosťou prístelky, kuchyne, 2 WC a kúpeľne so sprchovým kútom. Súčasťou každej izby je televízor a originál kachľová pec. Kuchyňa je plne vybavená s riadom, mikrovlnou rúrou, chladničkou, varnou kanvicou. WC sa nachádza na prízemí i na poschodí. Parkovanie pre hostí je priamo vo dvore, resp. pred domom. K dispozícii aj WiFi pripojenie.

Ak máte záujem ubytovať sa u nás, preverte si, či máme voľné na tel. č. 0905 759 893, prípadne na e-mailovej adrese privatlopusek@gmail.com a my Vás budeme v čo najkratšom čase informovať.

Nove, pekne, pohodlne ubytko a ustretovy majitel. Nic nam nechybalo, bolo super, vdaka :)
Janči
92%
19.02.2014

Privát Lopušek zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12

Vybavenie zariadenia

Stravovanie si hostia môžu zabezpečiť samostatne v plne vybavenej kuchyni, ktorá sa nachádza na prízemí. Jej súčasťou je okrem iného i mikrovlná rúra, varná kanvica, chladnička, elektrický sporák. Súčasťou kuchyne je spoločenská miestnosť s televízorom.

Vybavenie izieb

Privát Lopušek poskytuje ubytovanie v dvoch izbách, ktoré sa nachádzajú na poschodí.
Izba č. 1. Táto izba je orientová smerom na ulicu. Nachádza sa v nej 6 postelí. Vykurovanie prostredníctvom originálnej kachľovej pece i plynových gamatiek. V izbe sa nachádza televízor. Izba prešla kompletnou rekonštrukciou, t. j. plastové okná, plávajúca podlaha, tapety.

Izba č. 2. Táto izba je orientová smerom dvora. Nachádza sa v nej 5 postelí (2x dvojposchodová posteľ a jedna samostatná). Vykurovanie je možné opäť prostredníctvom originálnej kachľovej pece i plynových gamatiek. V izbe sa tiež nachádza televízor. Aj táto izba prešla kompletnou rekonštrukciou, t. j. plastové okná, plávajúca podlaha, tapety.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húbRybolov
Možnosť navštíviť vodný svet pod Vysokými Tatrami AQUAPARK AquaCity Poprad, kde sa nachádza 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov s množstvom vodných atrakcií. Rovnako si na svoje prídu i najmenší v detskom bazéne.

V obci sa nachádza lyžiarske stredisko Ski centrum Kubašok, v ktorom sa nachádza 5 vlekov, snowtubing, požičovňa lyží, snowboardov a výstroje, ski-servis, lyžiarska škola a zabezpečená je i zdravotná služba. Svahy sú pravidelne upravované snežným vozidlo a svojou kvalitou uspokoja i náročnejších lyžiarov, nielen začiatočníkov.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Spišské Bystré