Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Privát Ranč Nádej star*

Svätý Anton, Na Záhumní 499, 969 01, Banská Štiavnica
 
Ubytovanie v súkromí

Ranč Nádej sa nachádza v prekrásnom prostredí obce Svätý Anton nachádzajúcej sa 3 km južne od starobylého banského mesta Banská Štiavnica. Cieľom Ranča Nádej je zaujať, mladých aj dospelých, prehlbovať priateľské a medziľudské vzťahy. Ubytovanie je stavané pre klientelu, ktorá nehľadá luxus a pohodlie, ale vyhľadáva prírodné krásy, historické pamiatky, pekné scenérie a hlavne kľud a oddych.

Rozsiahly areál na Ranči Nádej poskytuje široké možnosti trávenia voľného času.
Nájdete tu reštauráciu "U starkej" s možnosťou ubytovania. Drevené preliezačky pre deti, veľké kolbisko kde sa konajú westernové preteky, dve pódiá pre tanečné súbory a hudobné skupiny.

Ponúkame Vám možnosť voziť sa na našom koči, na vyžiadanie vám ho pristavíme aj na svadby, oslavy, je k dispozícii na Ranči Nádej a je na ňom možné robiť výhliadkové jazdy po Svatom Antone alebo po prírode, prípade na vyžiadanie aj iné trasy.

Zároveň ponúkame všetkým milovníkom koní a oddychu nasledovné: chov koní a poníkov a iných domácich zvierat, rekreačná jazda - jazda na koni - jazda v kočiari, lov rýb v súkromnom rybníku v areáli Ranča, zapožičanie bicyklov s mapami miestnych cyklotrás, rekreačné plávanie v domácich tajchoch, zber lesných plodín, húb a liečivých rastlín.

Gastronomické ochutnávky - ovčiarske hody, zabíjačkové, poľovnícke hody, stredoveká kuchyňa, organizovanie rodinných piknikov, svadieb, osláv, uzavretých spoločností.

Kultúrne zážitky - vystúpenia historického šermu, divadiel, detských súborov, folklórne a country zábavy v areáli ranča.

Veľmi príjemné prekvapenie bol tento pobyt. Koníky boli super, halušky skutočne výborné , celkovo pohodová atmosféra. Ďakujeme za oddych.
AďKA s rodinou
95%
07.02.2017

Privát Ranč Nádej zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 25

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoKrbLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBežkovaniePoľovačkaZber húbRybolovAgroturistikaŠkola v prírodeDetský tábor
Našim cieľom je venovať sa všetkým milovníkom koní a jazdenia. Naše koníky sú pod neustálym dohľadom trénera, staráme sa o ne príkladne a majú tú najlepšiu starostlivosť. Preto sú schopné zvládnuť jazdecké školy, ktoré organizujeme, alebo len tak športové jazdenie v našej kruhovke, kolbisku alebo v teréne. Pokiaľ máte záujem o súkromné hodiny jazdenia, kontaktujte nás na čísle 0915 868 174. Vítaní ste všetci: deti aj dospelí.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Banská Štiavnica