registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Jeseň v dolinách je nádherná

Jeseň je pre turistov neodolateľná. Slniečko menej prehrieva vzduch, duje chladnejší  vetrík, lístie hrá všetkými farbami, koho by nezlákal pestrofarebný svet na prechádzky či dlhšie túry?

Valčianska dolina je pretkaná cykloturistickými trasami naprieč celým regiónom. Turistov sem lákajú aj početné hrady – Blatnický, Sklabinský a Hrad Zniev, ale aj Kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Po prechádzke dolinou pre Váš oddych výborne poslúži  ubytovanie MartinPenzión Turčiansky Dvor  a ubytovanie ValčaHotel Impozant

Bobroveckú dolinu nájdete len pár km od Liptovského Mikuláša. Jej najkrajšou časťou je tiesňava, zvaná Skalná brána. Dolina je známa tým, že bola domovom zbojníkov, ktorí  tu ukrývali svoje poklady. Je východiskovým bodom na rozličné túry – Pálenica, Sivý vrch, Brestová, počas ktorých môžte natrafiť na kamzíky, svište i orly. Po náročnej túre padne dobre odpočinúť si, a na to je pre Vás prichystané ubytovanie Liptovský Mikuláš.

Bachledova dolina je vyhľadávaná pre možnosti turistiky, blízkosť historických i kultúrnych pamiatok a jaskýň. Skúsených cykloturistov i mountain jazdcov potešia vyše 130 km dlhé horské trasy. 14 m vysoká vyhliadková veža očarí každého svojím výhľadom na Tri koruny, bralá Belianskych Tatier a Lomnický štít. Prejsť sa môžte náučným chodníkom Monková dolina – Kopské sedlo, Zadné Meďodoly (vhodné aj pre rodinky s kočíkmi a vozíčkarov) alebo náučnou plochou Podmuráň. Stačí vám len poldenná túra? Nie je problém! Trasu Ždiar-Spišská Magura si vychutnáte buď cez Antošovský Vrch alebo Bachledovu dolinu. Po dni strávenom na vzduchu vás očakávajú ubytovanie ŽdiarChaty Mountain ResortPenzión Winter & Summer ResortPenzión Perla Aqua alebo Chaty Bachledová

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú jesennú dovolenku na Slovensku!