registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Prechádzky jesennou prírodou

Leto už prezlieka svoje šaty a mení farby na jesenné. Nechce sa vám sedieť doma? Slovensko ponúka na jeseň množstvo pestrých zákutí, kam môžete zájsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu.

Neďaleko Banskej Bystrice sa nachádza obec Malachov, ktorej okolie je priam predurčené na túry. Vybrať si môžete banícky či prírodovedný okruh. Uvidíte Ľadové diery, kamenné more ale aj Malachovský vodopád a Ortútske jazierko. Malachovský vodopád práve na jeseň mení svoje farby počas daždivých dní. Ľadové diery sú mikroklimatickou anomáliou s vegetačnou inverziou a prítomnosťou ľadových útvarov aj v teplejších mesiacoch. Chcete prebádať zaujímavé krásy okolia Malachova? Prichýli vás ubytovanie Banská BystricaZrubová Chata Malachov. Pre hostí je k dispozícii aj vonkajšia vyhrievaná kaďa na príjemné kúpanie.

Lákajú vás prechádzky Slovenským rajom? V náručí  Slovenského raja natrafíte na ubytovanie Spiš, Penzión Pod Guglom, Mlynky - miesto určené na relax a oddych, ale aj pre aktívne strávenú jesennú dovolenku turistikou alebo cykloturistikou. Po dni strávenom na bicykli môžete zregenerovať  telo i dušu v záhradnom  wellness „NATURAL“.

Navštívili ste už obec Zuberec? Pre turistov ako stvorená lokalitka. Cyklotrasa Zuberec – Ťatliakova chata poskytne pohľad na čarovné Ťatliakovo jazero, cyklotrasa Zuberec – Bôrik – Oravice – Zuberec  vám predstaví  krásy Juráňovej doliny. Obľubujete skôr pešiu turistiku? Pre malých objaviteľov je tu Kvačianska a Prosiecka dolina, pre zdatnejších Roháčske plesá a pre expertov Ostrý Roháč i Tri Kopy. Ak po takýchto zážitkoch zatúžite po pokojnej rodinnej atmosfére a oddychu, privíta vás  ubytovanie Zuberec, Penzión u Michala pod Roháčmi s dokonalým wellnessom.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú jesennú dovolenku na Slovensku!