registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Spiš je perla Slovenska, poďte sa presvedčiť na vlastné oči

Najkrajším pokladom na Spiši je dozaista náš travertínový obor - Spišský hrad. Vyberte sa na nočnú prechádzku hradom za svetla fakieľ - nechajte sa strhnúť neopakovateľnou atmosférou zašlých čias! Pre zamilované dvojice túžiace po romantike či rodinné výlety plné zábavy je ako stvorené Ubytovanie Spiš.   

Zábavu si užijete aj pri zdolávaní Dunajca na raftoch či drevených pltiach, na paintballe či  vyhliadkových letoch. Pre nadšencov adrenalínu je jednoznačnou voľbou bungee-jumping. Ste turista? Vyše 250 km dlhé turistické chodníky vás zavedú k zaujímavým lokalitám, akými sú Batizovské plesá, Štrbské, Popradské či turistmi vyhľadávané Zelené pleso. Po náročných prechádzkach alebo cyklotúrach si zaslúžite oddych, zvoľte si ubytovanie Spišská Nová VesPenzión Renesance.

Kam za kultúrou? Vypravte sa za 7 divmi Spišskej Novej Vsi a spoznajte nespočetné množstvo zaujímavých miest. Neďaleko Spišskej Novej Vsi vás privíta ubytovanie SmižanyPenzión Stefani. Navštívte Spišskú kapitulu, odpočiňte si - ubytovanie Spišské podhradiePenzión Podzámok je vám k dispozícii. Travertínová kopa v Gánovciach, Podtatranské múzeum, Myšia Hôrka a iné stále čakajú na vaše uznanie. Neváhajte, cestujte a objavujte.

 To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!