Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartmány Slovensko - Apartmány Aqua

Pri Vadaši (areál TK VADAŠ) , 943 01, Štúrovo
 
Apartmán

Apartmánové domy a štúdiá  AQUA  nájdete priamo v areáli Vadaš Thermal Resort Štúrovo na južnom Slovensku. Apartmány aj štúdiá sú situované na brehu jazera s prekrásnym výhľadom. Ak sa Vám žiada stráviť Vašu dovolenku pri jazere a zároveň s mnohými možnosťami a atrakciami v okolí, naše apartmány a štúdiá sú pre Vás ideálnou voľbou.

Apartmánové domy AQUA A a  AQUA B sa nachádzajú v areáli termálneho kúpaliska v bezprostrednej blízkosti jazera s možnosťou rybolovu, člnkovania a vodného bicyklovania. Vo vzdialenosti 150 m sa nachádza bazén „Lagúna“ s umelým vlnobitím, ktorý je najväčší na Slovensku s rozlohou 3800 m2. V areáli kúpaliska je 6 ďalších bazénov, tobogan s dĺžkou 58 m, rýchlo kĺzačka s dĺžkou 26 m, krytá plaváreň, 4 tenisové kurty, minigolf, gokart, plážový volejbal a množstvo bufetov. Apartmány sú umiestnené v príjemnom a tichom prostredí s výhľadom na jazero kúpaliska a Baziliku v Ostrihome. Pre spríjemnenie pobytu majú návštevníci možnosť navštevovať diskotéky a iné zábavné zariadenia.

Apartmanový dom AQUA  A ako aj AQUA B  obsahuje 4 samostatné apartmány (2 na prízemí, 2 na poschodí) so samostatnými vchodmi. Každý apartmán pozostáva z 2 samostatných izieb, každá so 4 pevnými lôžkami a TV s káblovou televíziou, (Apartman A s LED TV). Každý apartmán má svoju kúpeľňu s WC, plne vybavenú kuchyňu (vrátane chladničky, variča, rýchlovarnej kanvice, mikrovlnnej rúry, riadov, príborov) + možnost zabezpecenia stravovania v reštaurácii v blízkosti apartmánov. 4 apartmány majú možnosť klimatizácie (za poplatok). Pri apartmánoch sa nachádza altánok s lavičkami a stolmi na večerné posedenie a krbom na grilovanie. Možnosť parkovania pred chatou!
Počas sezóny uprednostňujeme týždňové pobyty (sobota - sobota) prípadne dohoda!

Štúdiá AQUA sa nachádzajú v romantickej a príjemnej časti termálného kúpaliska VADAŠ Štúrovo. Z jednej strany je krásný výhľad na jazero kúpaliska a z druhej strany na Ostrihomský - vyše 1000 ročný chrám „ BAZILIKU “ v Maďarskej republike. Jazero poskytuje možnosť vodného bicyklovania, člnkovania i rybolovu (možnosť zakúpenia rybárskeho lístka a zapožičanie udice).

Chata obsahuje na prízemí dve 5-posteľové štúdiá a v podkroví dve 4-posteľové štúdiá so samostatnými vchodmi, je možnosť prístelky! Každé štúdio má svoju kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom, plne vybavenú kuchyňskú časť (vrátane chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, dvojplatničkového variča, rýchlovarnej kanvice, riadov, príborov…), posteľnú bielizeň, a TV. Štúdiá na prízemí aj v podkroví sú vybavené otočným ventilátorom. Na všetkých oknách (vrátane kúpelní) sú sieťky proti hmyzu. Pri chate sú zastrešené lavičky a stoly (pre každú izbu samostatne) na večerné posedenia.

Apartmány AQUA LUX (novostavba 2017/2018): Vám ponúkajú možnosť ubytovania v ôsmich 4-lôžkových apartmánoch, z ktorých sú 4 umiestnené na prízemí a 4 na poschodí. Každý apartmán má rozlohu 46 m2 aj s terasou s posedením. Vo vybavení všetkých apartmánov sú Vám k dispozícii 2 samostatné spálne (dve samostatné lôžka a jedna manželská posteľ) s posteľným prádlom, samostatné sociálne zariadenie, kuchyňa s jedálenskou časťou s kuchynskou linkou, vybaveným dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou a kuchynským riadom. Každý apartmán je klimatizovaný, s LED TV a bezplatným WiFi pripojením na internet.

V cene majú ubytovaní hostia Apartmánov AQUA LUX zahrnuté okrem ubytovania, taktiež využívanie klimatizácie a WiFi pripojenia na internet, v prípade týždňového pobytu 8-dňové vstupné na Termálne kúpalisko Vadaš a parkovanie priamo pri Apartmánoch AQUA LUX.

sústredené na vynikajúcom mieste v areáli kúpaliska Vadaš ,pri jazierku cca. 400 metrov od bazénov kompletne (kuchynka schladničkou ,dvojplotenkou, kancvicou a základným vybavením , sprcha , wc, tv )vybavené apartmány so zastrešeným posedením pred chatou a možnosťou parkovania pri chate
JAROSLAV
80%
23.11.2009

Apartmán Apartmány Aqua zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 92

Vybavenie zariadenia

OhniskoFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkoviskoKlimatizácia
Pri apartmánoch sa nachádza altánok s vonkajším posedením, krbom a grilom s možnosťou grilovania. Detičky sa vyšantia na trampolíne, detských hojdačkách a pieskovisku.

Podkrovné apartmány majú vlastnú terasu s posedením, výstup je z miestnosti kuchyne, s výhľadom na bazénový areál a jazierko kúpaliska.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVSpoločné sociálne zariadenieChladnička
Sociálne zariadenie a sprcha v každom apartmáne.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoTenisStolný tenisRybolov
Gokart, plážový volejbal, člnkovanie a vodné bicyklovanie, motokárová dráha.

V areáli kúpaliska je najväčší bazén s umelím vlnobitím na Slovensku – Lagúna s rozlohou 3800m2, 6 ďalších bazénov, krytá plaváreň, 2 tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, motokárová dráha a množstvo bufetov. Novinkou roku 2009 bola nuda pláž otvorená za krytou plavárňou. V roku 2010 pribudol veľký nerezový bazén Relax, ktorý vznikol na mieste bývalého bazéna Delfín. Obsahuje 16 relaxačných podvodných ležadiel, dve masážne lavice a dva chŕliče vody, ktoré Vám príjemne pomasírujú chrbát a unavené ramená. Celá plocha bazénového areálu bola prebudovaná z betónovej na zámockú dlažbu, ktorá je menej šmykľavá a podstatne príjemnejšia pre bosé chodidlá. Taktiež všetky brodiská bazénového areálu boli prebudované a vybavené nerezovými vaničkami s protišmykovou vrstvou. Aj sociálne zariadenia v areáli boli vynovené a moderná výbava ponúka komfortnejšie toalety a sprchy pre hostí (vrátane vozíčkárov). V roku 2011 pribudol tobogánový svet. Nájdete tu všeličo: tobogán točivý, superrýchly, vrtký, ale aj pomalší. Šmýkať sa môžete na gumených kolesách alebo bez. Tobogány sú vysoké 9 metrov a ich celková dĺžka je vyše 300 metrov. Najdlhší tobogán je Anakonda, najrýchlejší je Žralok, je tu aj vlnitá Ťava, hravý Krokodíl či dúhový Vodopád.

V zariadení sa možno dohovoriť

ČeskyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Štúrovo
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.