Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmány Ľubka Zuberec

Záhradná 255, 027 32, Zuberec
 
Apartmán

Ubytovanie Apartmány Ľubka a ubytovanie v súkromí sa nachádza v známej podroháčskej obci Zuberec v predhorí Západných Tatier - Roháčov, v centre dediny na vedľajšej tichej ulici. Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom dome a tiež v súkromí rodinného domu.

Zuberec je zaujímavým miestom hlavne pre milovníkov turistiky, v zime pre lyžiarov. V dedine sú dve lyžiarske strediská - Janovky a Milotín. Neďaleko sa nachádza známe lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená.

Pekné prostredie, božský kľud. Výborné vybavenie interiéru. Pekne čistúčko. Podarili sa nám aj hrebeňovky, ktoré sme si naplánovali . Posielame úprimné poďakovanie za nás všetkých. PS: Tešíme sa na ďalší pobyt.
Adam a Barborka, Jano a Silvia
98%
19.10.2018

Apartmány Ľubka Zuberec zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 16

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbLetná terasaGrilParkovisko
V samostatnom dome je 10 pevných lôžok s možnosťou využitia prísteliek. Na prízemí sú dve izby 1/2, 1/3, sociálne zariadenie a veľká spoločenská miestnosť s krbom a kuchyňou. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby 1/2, 1/3, pričom každá má svoje sociálne zariadenie. Tiež je tam kuchyňa s posedením a TV. Kuchyne sú vybavené bežným kuchynským riadom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V dome je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Ubytovanie v súkromí je situované v podkroví rodinného domu, kde býva aj majiteľ. Spoločný priestor je len schodište. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, tri z nich sú 2-lôžkové a jedna je spoločenská izba s posedením a TV. Hosťom sú tu k dispozícii dve kúpelne a dva kuchynské kútiky. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Parkovanie je možné priamo vo dvore, ktorý je uzavretý. V dvore je pripravené zároveň záhradné posedenie s hojdačkou a možnosťou grilovania, prípadne varenia kotlíkového gulášu.

Pre deti sú k dispozícii detská postieľka, hojdačka a hračky.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyVodné športyBežkovanieZber húb
Možnosti turistiky a lyžovania ponúka nádherná príroda Západných Tatier – Roháčov. V blízkosti sa nachádzajú Meander Thermal Park Oravice a Vodná nádrž Oravská priehrada, historické pamiatky Oravský Hrad a Múzeum Oravskej dediny.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Zuberec
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.