Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmány pri parku

Jasenského 29, 040 01, Košice
 
Apartmán

Ubytovanie Apartmány pri parku s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza 2,1 km od Východoslovenskej galérie, 2 km od Domu umenia a 7 km od rekreačnej oblasti Bankov.

Letecké múzeum je vzdialené 2,1 km a Hrnčiarsku ulicu nájdete vo vzdialenosti 2 km. Steel Arena sa nachádza 3,1 km a Dóm sv. Alžbety 2,3 km od ubytovania. Medzinárodné letisko Košice je  vzdialené 12 km, v prípade záujmu vám jeho personál za príplatok ochotne zabezpečí letiskovú kyvadlovú dopravu.

Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou, má 1 spálňu, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a tiež kúpeľňu s vaňou. K dispozícii je práčka, sušič vlasov, uteráky, posteľná bielizeň. Súčasťou apartmánu je príjemná terasa s vonkajším nábytkom a grilom. Parkovanie je možné na ulici pri ubytovaní.

Historické centrum Košíc je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o historické pamiatky, katedrály, kaviarne a reštaurácie.

Ubytovanie je veľmi pekné, čisté a dobré vybavené. Veľká výhoda je poloha apartmánu a veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta. Ubytovatelia sú veľmi milí a ochotní. Pokiaľ zase navštívime Košice, tak vieme, že sa sa ubytujeme tu.
Zuzana
100%
12.06.2019

Apartmány pri parku zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 3

Vybavenie zariadenia

Letná terasaGril
Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou, má 1 spálňu, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a tiež kúpeľňu s vaňou. K dispozícii je práčka, sušič vlasov, uteráky, toaletný papier, posteľná bielizeň. Súčasťou apartmánu je príjemná terasa s vonkajším nábytkom a grilom. Parkovanie je možné na ulici pri ubytovaní.

Možnosti športovania

Krytý bazénTuristické trasyCyklistické trasyFitness
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyRusky
Slovenský jazyk, Ukrajinský jazyk.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Košice
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.