Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmány Telgárt - Recenzie

Telgárt 503, 976 73, Telgárt
 

Hodnotenie 99 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 95%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Ubytovanie nás milo prekvapilo, je situované kúsok za obcou Telgárt v nádhernej prírode. Z apartmánu sme mali výhľad priamo na Kráľovu hoľu a viadukt Chmaroška. Dvojizbový apartmán pozostával zo spálne a obývačky s kuchyňou. Bol nad očakávanie priestranný a veľmi čistý. Čo sa týka jeho vybavenia, nič mu nechýbalo, bez problémov fungovala aj wi-fi. Nielen apartmán, ale aj celé ubytovacie zariadenie pôsobilo novo a čisto. Majiteľka bola veľmi ústretová. Jednou z výhod je poloha tohto ubytovacieho zariadenia, leží na hranici Slovenského raja, takže pár minút cesty autom sa nachádza Dobšinská ľadová jaskyňa a vstupy do Slovenského raja so záchytnými parkoviskami. Aj pri samotných apartmánoch je ale čo vidieť, spomínaný viadukt je vzdialený len cca 5 minút peši od apartmánov a okolitá príroda ponúka tiež široké možnosti na turistiku. V porovnaní s obdobnými ubytovacími zariadeniami v Rakúsku, ktoré sme mali možnosť navštíviť, toto zariadenie za nimi v ničom nezaostáva a cenovo je veľmi prijateľné. S našou návštevou Apartmánov Telgárt sme boli nad mieru spokojní. Nebudeme mať problém sa sem vrátiť a určite ich odporúčame.
1
negative nič
why return Prečo by som sa vrátil/a? okolitá príroda, komfortné ubytovanie
Andrej, Mladý pár, Dátum pobytu od 17.6.2016 do 19.6.2016
positive
Krásne ubytovanie, krásne prostredie, výhľad priamo na Kráľovú hoľu,využili sme možnosť výletov do okolia (vláčik-tunele-viadukty - vrátili sme sa do čias našej mladosti, túra do Slovenského raja...) Boli sme veľmi, veľmi spokojní
16
negative Nenachádzam žiadne negatíva
why return Prečo by som sa vrátil/a? Páčilo sa nám
Anna , S priateľmi, Dátum pobytu od 25.9.2009 do 27.9.2009
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.