Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmány Vila Lomnička star*

Tatranská Lomnica 91, 059 60, Tatranská Lomnica
 
Apartmán

Ponúkame komfortné ubytovanie v 2-izbovom zrekonštruovanom byte na prízemí. Klasická tehlová budova poskytuje príjemný chládok v letných horúčavách, naopak v chladnejších dňoch je aj v lete k dispozícii vlastné kúrenie. V byte je moderná kúpelňa a WC. Plne vybavená kuchyňa umožňuje prípravu jednoduchých jedál a stolovanie pre 4 až 5 osôb. Je vybavená kuchynskou linkou s teplou vodou, chladničkou,plynovým sporákom a kuchynským riadom.

príjemné a vkusné, 2 vacsie izby + kuchynka a kúpeľna k dispozícii spolu s TV a najviac výhodná poloha, hneď v centre, lacné, nič nobl,parkovanie k dispozicii, ale pre celkovú pohodu a stastie to staci
Katarína
90%
28.10.2010

Apartmány Vila Lomnička zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Tatranská Lomnica
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.