Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartmány Slovensko - Súkromný dom

Poštová 2, 085 01, Bardejov
 
Apartmán

Súkromný dom stojí hneď vedľa hlavného námestia, v historickom centre mesta Bardejov, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok UNESCO.  Bazilika Sv. Egídia je od Súkromného domu vzdialená 100 metrov a do Bardejovských kúpeľov sa autom dostanete za 5 minút. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie a kaviarne. Detské zábavné centrum Happy land je vzdialené 200 metrov. Bezplatné parkovanie je možné pri objekte. Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 719 082, tešíme sa na vás.

Ideálna poloha v centre Bardejova pre toho kto chce prejsť všetky pamiatky. Veľmi pekne a moderne zariadena a zaroven utulne. Dakujeme za super ubytko, take pekne sme ani nedufali, naozaj prijemne prekvapanie.
Mončiči
98%
21.06.2018

Apartmán Súkromný dom zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 4

Vybavenie zariadenia

Detské ihriskoParkovisko
Kuchyňa, WiFi, parkovanie pri objekte.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVInternet

Možnosti športovania

Turistické trasyCyklistické trasy

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Bardejov
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.