Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Drevenica RAJ

Bystrička 344, 036 01, Bystrička
 
Drevenica

Drevenica RAJ ponúka ubytovanie v malebnej obci Bystrička pri meste Martin s celkovou kapacitou 8 lôžok. V drevenici je pre hostí k dispozícii plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, tri spálne, dve kúpeľne a dve toalety.
Pri  chate je vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a opekania. Dve parkovacie miesta sú pri objekte. Detské ihrisko je vzdialené 50 metrov. Len 250 metrov od drevenice je malé miestne lyžiarske stredisko, ktoré je v prevádzke počas priaznivých snehových podmienok cez víkendy a prázdniny.

V nádhernom prostredí Malej Fatry, Turca a Veľkej Fatry sú široké možnosti  turistiky, lyžovania a aktívneho oddychu: lyžiarske strediská Winter Park Martinky, SNOWLAND Valčianska dolina a Lyžiarske stredisko Jasenská dolina, tiež obľúbený aquapark s unikátnou liečivou vodou a celoročnou prevádzkou SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice.

Uprednostňujeme telefonický kontakt pred mailovým, radi vás privítame.

Doporučili nám túto dreveničku naši známy lebo boli spokojní. Je tu božský kľud, dnu je pekne teplúčko, v kuchyňi je všetko potrebné, mali sme tu pohodu. VĎAKA za všetko.
Alica
93%
16.01.2018

Drevenica RAJ zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 7

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýKrbGrilParkovisko
Kompletne vybavená kuchyňa: elektrický varič (dvojplatnička), mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička. Altánok s posedením, lyžiareň, úschovňa bicyklov.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBežkovanieZber húbFitnessTenisSki servisRybolov
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: , Ubytovanie Bystrička