Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - Dixon starstarstarstar****

Švermova 32, 974 01, Banská Bystrica
 
Hotel

Hotel Dixon**** is a newly built hotel surrounded by greenery and woodland, located in a quiet area of ​​the city, near outdoor swimming pool and sports-recreational complex. Facilities and our trained staff is a guarantee to receive quality services according to your wishes. Fully equipped conference centre includes two air-conditioned conference halls, four meeting rooms. Of course there is barrier-free access, modern presentation technology. Above-standard services increasing guest comfort and congress participants. There is a multimedia information communication system in common areas of the hotel.

Hotel Dixon**** is a newly built hotel surrounded by greenery and woodland, located in a quiet area of ​​the city, near outdoor swimming pool and sports-recreational complex. Facilities and our trained staff is a guarantee to receive quality services according to your wishes. Fully equipped conference centre includes two air-conditioned conference halls, four meeting rooms. Of course there is barrier-free access, modern presentation technology. Above-standard services increasing guest comfort and congress participants. There is a multimedia information communication system in common areas of the hotel.

Zobraziť viac

Vyuzili sme takmer vsetky sluzby hotela, boli sme spokojni. Mali sme stale co robit nie len v hoteli ale aj v BB a okoli.
Martin
82%
07.07.2011

Hotel Dixon contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 234Kapacita baru: 62Kapacita reštaurácie: 200Kapacita kaviarne: 80Kapacita salóniku: 30Kapacita kongresovových priestorov: 500

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantparking place guardedbar daysmoking/non smoking areabar nightdiscochild game roomcaffegarden sittinggrillair conditioninggourman
Spoločenské priestory hotela sú vybavené veľkým profesionálne ozvučeným parketom s najmodernejšími svetelnými efektami. Príjemnú atmosféru navodzuje aj množstvo bodových a ultrafialových svetiel. Priestory poskytujú nadštandardné podmienky na konanie plesov, stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne. Maximálna kapacita pri využití spoločenského centra, denného baru, nočného baru, reštaurácie a 3 parketov (spoločenská sála, nočný bar a reštaurácia) je až 500 osôb. Zabezpečujeme DJ, videozáznam, videoprojekciu. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na stráženom parkovisku priamo pred hotelom. K dispozícii je aj aperitív bar s možnosťou fajčenia s prepojením do denného aj nočného baru. Nightclub známy exkluzívnym prostredím, kvalitnou diskohudbou a príjemnou obsluhou má kapacitu 100 miest a je v prevádzke pri akciách podľa dohody.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedair conditionminibarinternet

Sports facilities

termalpoolskiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolwatersportsbowlingbiliardcrosscountry skiingskatinghuntingtpoolfitnesssquashtennistable tennis
Hotel poskytuje výborné podmienky na doplnkový program nielen pre hotelových hostí, či už počas konferenčných podujatí ako aj na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxačných pobytov. K hotelu patrí tenisový areál, wellness centrum, bowling a areál plážového kúpaliska, kde je k dispozícii multifunkčná bedmintonová hala s 12 kurtmi - YONEX ARÉNA, bedmintonové centrum BB, 2 umelotrávnaté ihriská na minifutbal, 3 ihriská na plážový volejbal a termálne bazény.

Wellness options

whirlpoolsauna
ODPOČÍVAREŇ S BAROM
V čase medzi využívaním služieb saunového sveta si môžete dopriať oddych v príjemnom prostredí odpočivárni, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky nápojov poskytovaných wellness barom.
4 JACUZZI
Ponorte sa a doprajte si prijemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus. Teplota: 37 °C. Pre väčšie skupiny ponúkame vírivku s kapacitou do šesť osôb. Milovníci súkromia majú k dispozícii dve menšie vírivky pre dve až tri osoby.
EUKALYPTOVÁ PARNÁ SAUNA
Inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Tak isto je nenahraditeľná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest.
FÍNSKA SUCHÁ SAUNA
Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu.
2 INFRA SAUNY
Čo môžeme čakať od infrasauny? Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií! Perfektne v nej zrelaxujete a organizmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava dôsledky stresu.
BIOSAUNA
Tento druh sauny ocenia najmä ľudia, ktorí zle znášajú vysoké teploty, nakoľko je vyhrievaná na 60 °C. Zároveň má v porovnaní s klasickou fínskou saunou vyššiu vlhkosť vzduchu. Je šetrná ku kardiovaskulárnemu systému, nezaťažuje organizmus a preto je ideálna pre osoby, ktoré so saunovaním len začínajú, veľmi dobre ju znášajú i deti a alergici.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemspecial lightingDVD plyerdance floorstagetranslatorcopyingorganizing servicescomputervideo camerainternettelevisionmicrophonescreenflip chart
Kongresové centrum 490 miest.s multumedialnym informacnym systemom, bezbarierovy pristup. Možnosť dvoj - až trojprojekcie, telefón, videokamera + digitálna kamera, dataprojektor 2x, kino plátno 2x, prenosné plátno, rečnícky pult.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Banská Bystrica
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny