Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Kachelman starstarstar***

Kammerhofská 18, 969 01, Banská Štiavnica
 
Boarding house

Pension Kachelman is a bourgeois house that was originally derived from 16 to 17 century. The object of today's guest house will find valuable art and architectural elements. Comfortably furnished guest house in the centre of Banska Stiavnica Its equipment will satisfy more demanding guests.

Pension Kachelman is a bourgeois house that was originally derived from 16 to 17 century. The object of today's guest house will find valuable art and architectural elements. Comfortably furnished guest house in the centre of Banska Stiavnica Its equipment will satisfy more demanding guests.

Zobraziť viac

Dvojlozkova izba krasna s francuzskou postelou, tv a kablovka, socialne zariadenie- nove. prijemne utulne, ranajky v podobe svedskych stolov- vynikajuce! parkovanie ako jeden z mala penzionov maju dostatocne co do kapacity-strazene parkovisko! moznost wellnesu. jednym slovom vynikajuci romanticky vikend
Imrich
97%
05.10.2010

Boarding house Kachelman contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 52Kapacita reštaurácie: 90Kapacita salóniku: 25

Facility equipment

depositrestaurantdrycleanerfireplaceenter dogchild game roomkrbnon smoking areasgarden sittinggrillshop chemistparking place not guardedgourman
Reštaurácia Kachelman Vám ponúka tradičnú kuchyňu so širokým výberom jedál a nápojov z domácej i medzinárodnej kuchyne v útulnom prostredí s príjemnou atmosférou. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 miest s možnosťou rozšírenia na 100 miest s Wi-Fi pripojením na internet, letná terasa (30 miest) situovaná vedľa parku a súkromná letná terasa pri jazierku s grilom (30 miest). Ochutnať našu kuchyňu môžete aj v príjemnom „poľovníckom salóniku“ pre 25 osôb vhodný pre rôzne oslavy, prezentácie a spoločenské udalosti.Vynikajúca kuchyňa, príjemné prostredie a profesionálny prístup sú základným predpokladom na zorganizovanie najrôznejších firemných a spoločenských akcií. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému klientovi.

Facility room

social equipment in every roomTVinternet
Každá izba má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletu, fén, káblovú TV s plochou obrazovkou, Wifi pripojenie, manželskú posteľ alebo oddelené lôžka. K dispozícii jej aj detská postieľka pre rodinu s malým dieťaťom.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolcrosscountry skiing
Športové možnosti sú v okolí.

Wellness options

massagewhirlpoolsauna
Súčasťou služieb penziónu Kachelmann je aj súkromné relaxačné centrum, kde si hostia môžu zrelaxovať v saune a v hydromasážnom bazéne s odpočívarňou. Počas dovolenky je vhodné telo zrelaxovať dokonale. Preto po prechádzkach kopcovitou Štiavnicou a návštevou jej pamiatok, bude relax v bazéne s jemnou masážou tým pravým práve pre vás. Ponúkame komplexné služby pre našich zákazníkov, takže služby wellnes centra sú príjemnou súčasťou pobytu u nás.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarianspeak polishspeak russian

Congressional options

Penzión poskytuje pre svojich hostí príjemný „poľovnícky salónik“ pre 25 osôb vhodný pre rôzne oslavy, prezentácie a konferencie.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Banská Štiavnica
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny