Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Stredisko Lipka

Duklianska 2988, 085 01, Bardejov
 
Boarding house

We offer you eight double rooms and two triple rooms with extra beds, and two suites with double beds, all rooms are with balcony and a beautiful view of the surroundings. You can also order a delicious breakfast, parking and internet access are for free.

We believe that you will be fully satisfied in our centre. You will enjoy relaxation and experience memorable moments here.

 

Ďakujeme za skvelú kávičku, výborný ovocný fresh a správnu pohodičku, akú sme už dávno potrebovali.
JanuLienka
98%
11.06.2018

Boarding house Stredisko Lipka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 35Kapacita reštaurácie: 30Školiace miesta: 30Kapacita kaviarne: 35Kapacita salóniku: 17Prístelky: 35

Facility equipment

restaurantfireplacesmoking/non smoking areababykrbnon smoking areascaffegarden sittingparking place not guarded
V útulnej reštaurácií a zároveň kaviarni s letnou terasou a WIFI pripojením Vás ponúkneme chladenými a ľadovými nápojmi počas letných dní, teplým čajom, či horúcou čokoládou v zimnom období. Turisti a športovci určite ocenia minerálne vody a fresh nápoje z čerstvého ovocia. V lete je veľkou výhodou detské ihrisko, na ktoré budete mať výhľad priamo z letnej terasy na svoje malé ratolesti, kým si vy, milí rodičia, vychutnáte skvelú kávu, miešané nápoje alebo vínko. Ponúkame veľký výber alko a nealko nápojov, miešaných nápojov, zákuskov, zmrzlinových pohárov a veľa ďašieho.

Facility room

social equipment in every roomTVaudiovideotechnologyextra bedshower commonfridgeinternet
Standart klasická izba: možnosť prístelky pre jednu osobu, televízor, mini chladnička, varná kanvica, balkón s krásnym výhľadom na okolie, FREE WIFI, parkovacie miesto.

Premium malý apartmán: možnosť prístelky pre 3 osoby, televízor, chladnička, zariadená kuchynka, balkón s krásnym výhľadom na okolie, FREE WIFI, parkovacie miesto, samostatná kúpeľňa a toaleta priestranná manželská posteľ.

Exclusive veľký apartmán, možnosť prístelky pre 3 osoby, televízor, chladnička, zariadená kuchynka, balkón s krásnym výhľadom na okolie, FREE WIFI, parkovacie miesto, samostatná kúpeľňa a toaleta priestranná manželská posteľ.

Sports facilities

tourist pathssportschoolinthenaturesportchildcamps

The facility is spoken

speak english

Congressional options

projection screeninternetscreen
Možnosť firemných stretnutí, rokovaní a prezentácií s možnosťou FULL HD projekcie na plátno s uhlopriečkou max. 255 cm. Kapacita reštaurácie s kaviarňou je 75 miest. Kapacita letnej terasy je 70 miest. Reštaurácia s kaviarňou Vám ponúka možnosť prenájať si súkromný salónik, vhodný na organizovanie menších súkromných osláv, firemných alebo rodinných stretnutí, či len posedenia v oddelených priestoroch s kapacitou 17 ľudí.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Bardejov
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.