Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Apartmán Beťo

Bešeňová 155, 034 83, Bešeňová
 
Apartment
Ubytovanie bolo vynikajúce, čisté a vweľmi pohodlné. Užili sme si kúpko Bešěňovú aj výlety do okolia. Posielame srdečné pozdravy. Klaudika, Martin a Maťko.
Klaudia s rodinou
98%
24.02.2020

Apartmán Beťo contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 2Prístelky: 2

Facility equipment

restaurantnon smoking areasparking place not guarded
Apartmán je vybavený kuchynskou linkou s varnou doskou a zabudovanou chladničkou. Nechýba ani rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Kúpelňa je so sprchovým kútom, WC oddelené. Apartmán má samostatnú spálňu s manželskou posteľou. V obývacej časti spojenou s kuchynskou linkou je rozťahovací gauč. Tv a Wifi je samozrejmosťou.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridgeinternet

Sports facilities

pooltermalpoolskiingsurfridingtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolwatersportscrosscountry skiingmushroomingfishing
Okolie ponúka bohaté možnosti využitia voľného času. Okrem návštevy Vodného parku Bešeňová návštevníci môžu obdivovať krásy Liptova, pamiatky a historicky zaujímavé lokality. Pre turistov uprednostňujúcich aktívny oddych je tu možnosť turistiky a cykloturistiky po trasách popri Liptovskej Mare. Liptovská Mara ponúka široké možnosti vodných športov: kúpanie, člnkovanie, jachting, windsurfing alebo rybárčenie.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Bešeňová
 
Advertisement
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.